Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

Thomas2135    1190

Taka mądrość ludowa. Jeśli wrzesień będzie suchy październik nie oszczędzi nam pluchy. Rok temu trochę się to sprawdziło. Więcej deszczu padało na północnej części kraju niż południowej. Zimą i na wiosnę sytuacja całkowicie się zmieniła.

krzeniek    5

Nareszcie dopadało wszyscy czekali  na deszcz, aby zacząć orki pod oziminy jutro się zacznie robota na całego ,  wczoraj wykopane ziemniaki a dzisiaj od 5 rano konkretnie popadało  że nie da się wejść w kartoflisko .

Wiadomość z agroFakt.pl

Raptus902    30

Nareszcie będzie można normalnie orać. Bo to bylo przedtem to katowanie sprzętu. Padalo od wczoraj od 15 do dzisiejszego rana :)

matingus    107

Nareszcie dopadało wszyscy czekali  na deszcz, aby zacząć orki pod oziminy jutro się zacznie robota na całego ,  wczoraj wykopane ziemniaki a dzisiaj od 5 rano konkretnie popadało  że nie da się wejść w kartoflisko .

A u mnie nic nie chce padać.jaki rejon.....

RafaKdziela    135

Suszy cały czas i wieje mocny wiatr od kilku dni .O godzinie 9 było u mnie 10 stopni .W ziemi jest wilgoć ,ale szybko obsycha .

damianos95    52

W Łódzkim trochę popadalo w nocy i w ciągu dnia troche. Jakieś kałuże są ziemia zaorana na jakieś 7cm nasiakla myślę że z 6mm może więcej napadalo

Agrest    347

Co Wy tam na północy kraju robicie, że dzikie gęsi tak na południe napierają? :D  Uciekają przed wojną czy zimą, a może polujecie na nie?

Różnie bywało, ale takiej migracji o tej porze w tak dużym nasileniu jeszcze w życiu nie widziałem.  Czyżby jakaś poważna anomalia się szykowała?

Raptus902    30

Leje aż szum :)

Życzę wszystkim takiego deszczu !

Edytowano przez Raptus902

matingus    107

Leje aż szum :)

Życzę wszystkim takiego deszczu !

Dawaj go kolego,w każdej ilości....

Susza,wilgoci zero.....

Milosz27    177

Sucho i do tego wiatr a deszczu na najblizszy tydzien niema co sie spodziewac. Wilgoc się konczy wczoraj niektorzy sieli to swiata widac nie bylo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się