Skocz do zawartości

Polecane posty

RafaKdziela    135

Ten kto wynajdzie wodę w proszku do nawożenia łąk będzie milionerem

Moje łąki pływają .A nadleśnictwo udaje ,że jest oki.

Milosz27    177

Z nocy 4,5l na kapało :) lipiec zamknięty z 150l/m2 nie jest źle B) na łąki piękna sprawa wygladają jak na początku maja 

Wiadomość z agroFakt.pl

Kondzio55    24

W nocy z 15litrów spadło.

Byłem wczoraj w Łodzi to w ciągu godziny spadło z 25litrów.Na drodze to 5cm wody było.

pedro2    342

Nieco ponad 3mm, od południa słońce i mocny wiatr pięknie suszy, słoma wyschła. Jak na tak pieprzyć to lepiej niech nie pada jutro od rana ośka w zboże

jonek98    872

Dzisiaj wieje troche i na razie bez deszczu jeden koels prasuje właśnie slome,jednak kombajny dziś stoją

pedro2    342

Już po koszeniu, chmurzy się... świetnie!

Edytowano przez pedro2

pedro2    342

Dało dobre 6mm, dziś w sumie 9.5mm. Jutro na bank wolne, ale przynajmniej porządnie popadało w porównaniu do codziennego 2-3mm

PeterG14    114

Już 5 dzień przestoju w żniwach przez pogodę, wczoraj trochę ludziska kosili ale za suche to nie było. Wczoraj wlało potężnie, aż po dołach woda stała, ale już wciągło.

Roki212    83

Dało dobre 6mm, dziś w sumie 9.5mm. Jutro na bank wolne, ale przynajmniej porządnie popadało w porównaniu do codziennego 2-3mm

A po jutrze to wyschnie że będziesz kosił? Masz suszarnię, bo u mnie na dzień dzisiejszy to ziarno po opadach zrobiło się miękkie

szczypka    58

u mnie od wtorku praktycznie wszyscy stoją paru próbowało ale za chwilę kolejny deszczyk (codziennie średni opad 2mm/m2)tego nawet deszczem nie można nazwać tylko tak po rosi i już po robocie zboża czarnieją i co gorsza chwasty zaczynają się pojawiać jeszcze parę dni i będzie zielenizna w zbiorniku 

pedro2    342

A po jutrze to wyschnie że będziesz kosił? Masz suszarnię, bo u mnie na dzień dzisiejszy to ziarno po opadach zrobiło się miękkie

Jeśli jutro będzie pogoda tak jak dziś do wieczora wiatr i słońce to wyschnie.. Rano padało do 10, o 17 już poszli w owies młócić teraz to już desperacja bo zajdzie nawałnica i omłóci owies ledwo się trzyma.

pedro2    342

Od 2 dni? To u nas już by dawno młócili, klient mówi jak nie popada to pod wieczór kosimy, a wczoraj dało prawie 10mm :D na razie ładnie słoneczko i wietrznie po południu znowu nadają coś...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się