Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sylwcia    195

U mnie kiepskie żniwa są w tym roku w poniedziałek każdy ruszył do koszenia a wczoraj popołudniu wszystkich burza zatrzymała .Dziś tez z samego rana padało ..Udało mi się tylko skośić owies .A jeszcze 5 ha żyta i łubin czeka na niedziele kombajn miałam ugadany ale jak pogoda się nie poprawi to bd lipa :(

marekfarmer    4505

Umnie  przyszła burza  i ładnie  popadało  :D :D :D   ale  o  nadmiarze  wody  mowy  niema   na niedziele  znów  nadają  burze  :D :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Milosz27    177

U mnie kolejne 5l do padalo cieszyc się trzeba chociaz jak by przyszy tydzien byl ladny to spokojnie mozna by bylo wiekszosc wykosic bo ja nie mam nic ruszone poza hektarem zyta a juz zamowien na prase ponad 70ha i nie koniec wiec troche pogody by sie przydalo. Ale za to kukurydza piękna nie szczypior jak zeszloroczna B)

SawekBraczyk    14

A u mnie w okolicach Jastrzębia Zdroju to rzepaki już pokoszone a zboża to tylko częściowo . Myślałem że pogoda będzie łagodniejsza ale już drugi dzień pada co nie miara i niechce przestać już mnie to irituje bo pszenżyto miałem w planie młucić bo po ostatnich deszczach porosło ale jak dalej pójdzie to dalej będzie rosło i zaś d*pa z tym wszystkim . Jakieś ciężkie te żniwa . Jak będzie pogoda to nie wiadomo będzie za co się brać . A przydała by się pogoda tak z tydzień . 

Szymi40    371

Półtora  godzinna  burza  i  30 mm.  :)   na  poplon  super -,  

jonek98    871

U mnie koło 13-14 trochę popadalo ale jak będzie jak teraz, można będzie jutro kosić

pedro2    342

Już widać chmury, czekamy na radarach nieźle to wygląda...

post-33155-0-19640700-1469808285_thumb.jpg

Edytowano przez pedro2

marekfarmer    4505

Ja  się  cieszę  z każdej kropli  deszczu  nie  ważne  czy  żniwa  czy   sianokosy. Wszyscy   których dotknęła prawdziwa  susza   potwierdzą  moje  słowa.

Ja u siebie  żniwa  skończyłem wszystko skoszone  i zebrane. Teraz  czekam tylko  aż  pokoszą  sąsiedzi  i  sprasuje  słomę   bo jak na razie  mam 1/4  tego  co  potrzeba.

Z deszczu  trzeba  się  cieszyć  a nie narzekać  bo  bez  niego   jest  tragedia  tragedia  i  jeszcze  raz  tragedia.

Ansja    309

Po poludniu nawalnica,Wielka cczarna chmura i ogromna ulewa.

pawelol111    709

Jęczmień i pszenżyto rośnie w kłosach - dziś znów od rana deszcz do godziny 12 a potem od 18 lało z godzinę.

Thomas2135    1190

Popadało z pół godziny lekkiego deszczyku. Dobre i to. Może kukurydza coś wykorzysta, bo liście już schną. Jak nie popada więcej to kolby będą puste.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się