Skocz do zawartości

Polecane posty

pedro2    342

Pada, ale poszła bardziej na zachód

Edit. Daje ostro, ale pioruny też biją

Edytowano przez pedro2

Wiadomość z agroFakt.pl

marekfarmer    4525

Przyszła  buża   ładnie  pada   ostatnia  przyczepa  słomy  trochę  zmokła   ale  dobrze  że  przyszło   bo  deszcz  potrzebny  i  to  bardzo  przy prasowaniu  kurz  był  jak diabli  nie ze słomy  a piachu . Ponoć  do  poniedziałku  ma  być  przekropnie   oby  oby  bo  wody  potrzeba

Szymi40    373

Ładna  ulewa  u  szwagra  na słomę -a  u mnie  7 km.  dalej  ni kropli  na   mój   poplon......   kuźwa   mać.

Milosz27    177

U mnie tez dosc ladnie po padalo w godzine 20l i to chwilami intensywnie. Żniwa na chwile przerwane i dobrze i nie ale chwila oddechu sie przyda.

marian2011    111

Po dokładnym tygodniu ładnej pogody i żniwowania pod wieczór padać zaczęło dość mocno ,woda stoi więc kilka dni odpoczynku od żniw WLKP

SIEWCA    24

U mnie o osiemnastej przez 15 minut walił straszny grad, było biało. Paski rzepaku na polach czekajace na ubezpieczyciela zostały wymłócone doszczętnie a kukurydza poszarpana.......zboża czkające na żniwa ...........wszystkie plagi egipskie dopadły okoliczne uprawy...........

ech

Thomas2135    1194

Pięknie mnie omnęło. Może by złapało, ale zawsze jak tylko deszcz nadchodzi to zrywa się wiatr. Kilka kropel i tyle a 12 km dalej mieszczuchom trochę popadało.

RafaKdziela    135

Leje cały czas i nie ma zamiaru przestać .Ale deszcz potrzebny na kukurydze i trawy i na lucernę sąsiada też się cieszy .Żniwa poczekają .

pedro2    342

Bialystok, Pisz ulewa, w Łomży też ładnie dało, u mnie całe 4mm tyle ze robotę schrzanił od rana pochmurno wszystko kiśnie...

dddpp    1

U mnie też od 2 tygodni kropla deszczu nie spadła a 10km stąd już3 burze przeszły

Milosz27    177

U mnie z nocy kolejne 10mm i w sumie lipiec 145mm bardzo ładnie ale każdy by wolał te deszcze w maju i czerwcu. Za dobrze być nie może B) Ważne że gradu nie było zboża stoją ale ponad hektar lucerny deska  :mellow:

Edytowano przez Milosz27

pedro2    342

Popadało 2mm i d*pa ani deszcz ani koszenie wszyscy stoją. A miało tak lać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się