Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

Forsze    7

Powiat Mogileński(kuj-pom) od wczoraj popołudnia do teraz 135mm, a wcześniej przez pół roku do tych opadów spadło około 55mm, no ale co zrobić jak deszcz był potrzebny to nie było i wypaliło

Milosz27    177

No i na teraz u mnie 45l dzisiaj z czego 30l miedzy 16 a 20. Ja tam wybredny nie jestem nadmiaru zadnego niema a i spokojnje ze zniwami wszyscy zdaza kiedys byl jeden kombajn na cala wies i zdazyli i tez padalo B)

Wiadomość z agroFakt.pl

marian2011    111

Woda potrzebna w rozsądnych ilościach ,na razie trgedi nie ma u nas WLKP poda cały czas strażacy mają robotę kogoś podtopiło ,wieje mocno okna nieszczelne to też zabezpieczali co widziałem dzisiaj ,oby nic mocniejszego nie przyszło ,kilka lat temu też lipiec początek żniw deszcz tak mocny że od wieczora do rana rowy pełne były i duże podtopienia

staszek131415    2020

@staszek - ale bilans wodny wg. IUNG wypadnie korzystnie.. Susza nie występuje, bo spadlo tyle i tyle litrow wody.

Najlepsze jest to że tam gdzie deszcze padały to oni widzą suszę a tam gdzie było sucho to nie nie wiem gdzie oni te urządzenia mają że tak im pokazuje może pod parasolem :ph34r:

wilhelm    401

W wiadomosciach tvp1 mówili o tym zdarzeniu, o którym Rolnik tutaj dziś wspominał..

fireseba    101

Dziś 78 litrów i dalej pada, zobaczymy co rano pokaże deszczomierz :)

nie wierzę u mnie jest tak mokro że pale od cielaków w glinę wchodzą ręką a spadło w lipcu 60mm to u Ciebie musi być potop. Ja się ciesze że u mnie pada a jednak jak zawsze najmniej

Edytowano przez fireseba

ws71    36

Więcbork kujawsko-pomorskie od wczoraj 16 do 20 dzisiaj 50l/m2 w burakach i ziemniakach nie ma widać nadmiaru wody

Bartek72511    41

Południowa strona Konina, spadło wczoraj 60,4 l i dzień wcześniej 7,5 l. Na podwórku kałuże ładne, jednak na polach trochę mokro jest ale jakiś zastoisk wody nie ma, wsiąka w mgnieniu oka :) łącznie w lipcu 79 L.

miosio    4

ok grodziska wlkp 120 litrów 

Edytowano przez miosio

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się