Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Serwis pogodowy dla rolników

soltys48    315

18 zł i orginalny profesionalny POLSKI deszczomierz w sklepie rolniczo-ogrodniczym. To się nie oplaci kombinować. Dziś na szczęście nic nie padało.

Kulturalny POLSKI z POLSKIEJ firmy dostałem za free-no prawie zostawiam w tej firmie rocznie ładne tysiące ;)

Dziś zbierałem drugi pokos i jak dojedwabiło to nie mogłem ujechać z prasą po łące bo ciągnik sie grzebał w ciągu godzinki 25l

Kas    138

Sołtys następnym razem przeczytaj w Internecie czy po obfitych opadach deszczu można wyjechać traktorem na łąkę. A może jak dawniej empirycznie.

Wiadomość z agroFakt.pl

damianzbr    977

Ja nie będę zadowolony, on do niczego narazie nie potrzebny, niedługo kosić trzeba a jak na dołach stanie woda to i na zgórek się nie dojedzie. Deszcz precz odemnie.

Mam dla ciebie radę. Zacznij robić na polu w niedzielę. Do żniw jeszcze ze 3 będą, więc powinno ci się udać. :D

pedro2    342

Dokładnie :D
rolnik spróbuj, ja ostatnio w niedzielę pracowałem i gdyby nie to 40 bel trawy zmarnowane, dzisiaj już by pływało. I żyję i sprzęt cały nie licząc jednego palca w podbieraku, a już mi tutaj niektorzy najgorszego życzyli ;)

jonek98    872

@pedro Tu widać niektorzy składki Rydzykowi odprowadzają i słuchaja jedynego słusznego radia :)

damianzbr    977

No z tego co pisze rolnik1973 co się dzieje u niego, to chyba przesadził z tą składką, albo zapłacił z góry za 2 lata a oni pomyśleli że to za ten rok taki hojny był.

Żarty żartami, ale kolego rolnik mógł byś dać namiary na te konto bankowe, może i ja coś bym wysłał, bo fakt faktem dzisiejszej nocy i nad ranem dolało porządnie, ale jak sprawdzałem to dopiero na 10-13 cm przesiąkło, dalej suchy piasek.

wilhelm    401

Zarty żartami, ale de facto Rolnik niczego debilnego nie pisze, w przeciwieństwie do niektórych "czereśniaków". Ma facet swoje teorie, a że nie każdemu wydają sie one racjonalne, to juz ich sprawa : D

master20002    151

W końcu i u mnie popadalo. W nocy o 3 potężna burza z ulewa, ale na szczęście bez strat w budynkach, a teraz spokojnie i obficie pada. Oby jak najdłużej. Zboża pewnie wyłożyło... Ale się czepiliscie tego Rolnika, ma chłop swoje teorie i się nimi otwarcie dzieli, inni też mają swoje ale w większości się oficjalnie do nich nie przyznają. Ot cała filozofia.

agrolublin    29

Matko Bosko jaka nawałnica przeszła.Nie widziałem takiej o 3 lat już.Podobne to były w 2012-13r.Ciekawe czy coś zostało ze zbóż i kukurydzy

Rolnik1973    1249

pada i daleko grzmi, oj będzie przerypany dzień jak 50 l ma spaść jak w tvp1 mówili. 15 l za noc już.

Agrolublin jeszcze wczoraj pisałeś że deszcz by się przydał.

Jak patrzę na radar burzowoopadowy to aż gorąco się zrobiło. Boże BROŃ.

Edytowano przez Rolnik1973

Rolnik1973    1249

Jednak Bóg wysłuchał i zepchnął burzę za Bug, nawet teraz przestało padać. Dzięki Ci Panie...

macio9554    19

Od rana leje oby obyło się bez gradu i burz, patrzałem na prognozy to przewidywany koniec opadów za 24 godziny także będzie ciekawie

anto    8

@pedro Tu widać niektorzy składki Rydzykowi odprowadzają i słuchaja jedynego słusznego radia :)

nie dajesz to nie jęcz

AleksanderX    104

no bo nie ma innego bardziej wiarygodnego apropo a po ile te składki i gdzie mam wysłać by na żniwa przestało padać

wilhelm    401

Nie, ja jestem "od pogody"! Za deszcze odpowiada inny płanetnik, a i stawka większa..

AleksanderX    104

Nie, ja jestem "od pogody"! Za deszcze odpowiada inny płanetnik, a i stawka większa..

no to dobrze trafiłem bo właśnie mi chodzi o pogodę na żniwa by była słoneczna i bez opadów bo deszczu już wystarczy

Seba8080    1

w nocy spadło u mnie 70mm

u mnie tyle to na miesiąc nie pada 

w ciągu 24h spadło 18l rekord od pary lat 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się