Skocz do zawartości

Polecane posty

pedro2    342

Dzisiaj to była loteria, na detektorach wyładowań było widać punktowe burze, zanikały tworzyły się ciągle. Tak samo wczoraj wieczorem mała chmurka 4mm, przed północą 8mm. Ogólnie 47mm pękło z czego 15mm spokojny deszczyk przez 7 godz. Na trochę powinno wystarczyć, qq akurat wyrośnie

Edytowano przez pedro2

Wiadomość z agroFakt.pl

matingus    107

Niby coś po padało,a deszczownie pracują pełną parą.to samo nawodnienia kroplujące ma ogórka.co za rok'.....

marekfarmer    4525

Ja teraz  na brak  opadów  nie narzekam. susza  już  swoje zrobiła  teraz  tylko QQ zyskała  reszta  porażka  plony  nie przekroczą  3t/ha.  W Lipcu szału  z opadami nie było ale  zapasy  z czerwca  w kukurydzy  są    ale  deszcz  by  się   przydał  w rowie  na łące  nadal  sucho  więc  jeszcze  o  odwołaniu suszy niema  mowy 

wilhelm    401

Na moich łąkach od kilku lat sucho w rowie, jedynie późną jesienią i wczesną wiosną coś tam leci.. A pamiętam za "łebka" jak siano rodzice suszyli, to zawsze nad rowem żaby drażniłem kijem.. :D

Jakub512    0

Łódzkie, powiat Bełchatowski - obecnie przechodzi nad nami burza z intensywnymi opadami deszczu W ostatnim czasie opadów u nas nie brakuje, ale rzeka która nigdy nie wysychała już drugie lato z rzędu zanika :) 

sylwcia    195

Na podlasiu dzis było bez opadów .Wczoraj i cała niedziele nieżle popadało :P Na polach wogle inaczej się zrobiło wszystko rośnie a nie schnie .Na łaki rozsialiśmy dzis nawozy wcześniej przed deszczami to trochę ryzyko było :)

fireseba    101

do ja napisze jaka sytuacja jest w drugim podlaskim. Dziś kosiłem lucernę sianą to się kurzyło jak przy bronowaniu w maju a o nawozach można zapomnieć niektórzy leją tylko gnojowice Ci co mają pełne szambo.

Dziś idzie fron z zachodu założę się że w Łomży jeszcze popada lecz do mnie nie dojdzie.

RafaKdziela    135

U mnie również porosiło .Ok 2 litry na metr .A burza była ,aż niebo jasne się robiło .Sianko zebrałem i zwiozłem :-).

pawel885    376

Druga połowa lipca ma przynieść rekordowe opady - może być powtórka żniw sprzed 5 lat że nawet z prasą się topił ciągnik z napędem a 

fireseba    101

tez to czytałem tylko że u mnie ma być statycznie mniejszy więc pewnie się zgodzi http://static.twojapogoda.pl/2016/07/deszcz.png ten ciemny zielony 25mm to u mnie zaś na śląsku nadają opad nawet 200mm, ale może dziś popada bo lucernę właśnie skończyłem kosić

Edytowano przez fireseba

pedro2    342

Dziś idzie fron z zachodu założę się że w Łomży jeszcze popada lecz do mnie nie dojdzie.

Obyś miał rację kolego ;) ale wg radarów ma się przemieszczać na pn wschód więc Ciebie też powinno zahaczyć.. dziś ziemniaki opryskane i gdzie trawa zebrana nawozy rozsiane, więc może padać do niedzieli. Potem 2 dni pogody na dokończenie drugiego pokosu i niech pada do żniw, przynajmniej pyry urosną.

jonek98    872

Mnie jak zwykle ostatnio bywa wszystko ominęło padało tyle jak by ktoś lal z samolotu przez chwilę

weroni    0

Okolice Siedlec normalnego deszczu nie było 1.5 miesiąca wszystko schnie a wg radarów miało padać co kilka dni

pedro2    342

Nie opróżniłem deszczomierza, ale z podwórka popłynęło. ok 5mm myślę spadło

ZUCH1234    72

U mnie w nocy 2 l/m od początku lipca 26 l/m za cały czerwiec 89 l/m za maj podobnie na razie wszystko pięknie rośnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się