Skocz do zawartości

Polecane posty

pedro2    342

jaki wiatr oraz opad?

Dopiero zaczyna

Wiatr słaby, deszcz nie jakiś ulewny, ale obfity

Edytowano przez pedro2

robi57362    53

była burza popadło ładnie powiało że kukurydza leży. ale 20 km grad jak pomidory koktajlowe

Edytowano przez robi57362

Wiadomość z agroFakt.pl

wilhelm    401

@Rolnik, Było dziś "na sume" pójść i tace dobrze "posmarować", a Ty jakieś gratisowe życzenia stawiasz P.Bogu :D

marulekk    61

ta, idzei chmura myśle samochodu nie schowam to się lekko umyje z kurzu a tu taki deszcz, że tylko rozmazało i musiałem szlaufem poprawiać :/ jedynie powiało trochę i tyle, normalka i na przyszły tydzien zapowiadają zero deszczu

fireseba    101

zero, 2km ode mnie chmura idzie widzę ją od 2 godzin, a dziś tak paliło że 10 lat nie było tak gorąco 37 i parno strasznie. Cały dzień przejeźdzony samochodem z klimatyzacją, nie dało się wyjść nawet na 5min

Edytowano przez fireseba

bieniek_88    52

Lał mocny, drobny deszcz przez ponad 1h. Zaczęło koło 16:30. Teraz pochmurno i chłodno się zrobiło, może jeszcze popada, miejmy nadzieję.

pedro2    342

Fireseba to gdzie Ty mieszkasz? Wg radarów wszystko poszło do Was na warmie i mazury, u nas zahaczyło 13mm teraz coś popaduje, ale koło północy coś ma być, idzie jakiś deszcz od południa po granicy.. oby bo to wystarczy na 2 dni max...

Edytowano przez pedro2

fireseba    101

zobacz sobie ile popadało na południe od Augustowa dziś 37 stopni wczoraj 33 itd. trawa żółta zboże górkami żółte jak słoma a ziarna nie ma

master20002    151

U nas nagrzmiało się, parno że mało człowieka nie udusi, chmurę widać granatową niedaleko, ale deszczu zero... Zbożom już niewiele pomoże, ale kukurydzę zwinęło w szczypior nawet na III klasie, a i soja nie pogardzi deszczem.

pedro2    342

Na dzierżawie 7 km na wschód woda stoi, 3 km dalej nic... Jestem w Białymstoku sucho, ale od południa ładnie się chmurzy

Agrest    349

http://tygodnik.pl/photos/130047  Przystanek PKS w mojej miejscowości po wczorajszej nawałnicy z 25 czerwca.

Zdjęcie

Zdjęcie pochodzi z artykułu "Burze nad Tucholą i okolicami - ZDJĘCIA".

Typowy obrazek po spotkaniu kibiców dwóch zaprzyjaźnionych drużyn, a nie tam po jakiejś burzy. Ale chwała im, że zboża nie pognietli oraz puszki i butelki posprzątali. Zresztą aluminium w cenie, a butelka za 0,35zeta też warta podniesienia. Początkujący byli bo słup oszczędzili. :D

XTRO    159

W Hannie w Lubelskim trąba przeszła.

U mnie cały tydzień ponad 30 stopni i bez deszczu

karolr2    180

To tak jak u mnie okolice Łukowa. Tydzień temu lekko pokropiło i to wszystko od dłuższego czasu. Jest dużo gorzej jak rok temu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się