Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

PeterG14    114

I u mnie jest poprawa a na lany poniedziałek 10 stopni. Więc może ok. 10 kwietnia uda się coś zasiać jeżeli tak będzie dalej

razor275    279

Ja mieszkam na górce i o 6 rano było -18*C, na dole koło rzeki i i drogi było pewnie ponad -20*C

Wiadomość z agroFakt.pl

Ukasz52    17

Zwykle pod koniec marca przymrozki dokuczaja.. a teraz człowiek teskni za nimi -14 cala noc teraz -12

jarecki82    3

Patrzę na tygodniową i po świętach wcale nie widać znacznego ocieplenia. Przymrozki nocne wegetacja nie ruszy jeszcze z 2 tyg, a jare to posiejemy po 20 kwietnia, co na pszenice jest już bardzo późno.

Już mnie to wszystko zaczyna poważnie wk....!!!

wlkpmder    6

Nie ma się co wk... spokojnie byle nie było wymarznięć to będzie OK. w zeszłym roku ziemniaki miałem posadzone a 28 siałem buraki. Dziś nadal na polach śnieg na szczęście bo w nocy spadki temperatury poniżej -14.

Binladen    10

Patrzę na tygodniową i po świętach wcale nie widać znacznego ocieplenia. Przymrozki nocne wegetacja nie ruszy jeszcze z 2 tyg, a jare to posiejemy po 20 kwietnia, co na pszenice jest już bardzo późno.

Już mnie to wszystko zaczyna poważnie wk....!!!

Trzeba sie cieszyć a nie smucić bo mniej urosnie i kase zgarniesz a sie nie narobisz a tak to świniarze by ręce zacierali po jęczmień za 30zł ale chyba sie nie doczekaja ,mam nadzieje

jan2130    17

Trzeba sie cieszyć a nie smucić bo mniej urosnie i kase zgarniesz a sie nie narobisz a tak to świniarze by ręce zacierali po jęczmień za 30zł ale chyba sie nie doczekaja ,mam nadzieje

Żal mi ciebie człowieku podejrzewam ze twój najlepszy sąsiad hoduje trzodę i pewnie mu to dobrze wychodzi a ty nie możesz tego przeżyć żeby nie producenci świń to komu byś sprzedał te twoje zboże a pewnie masz go parę przyczep bo powarzy producent takich głupot by nie pisał

Edytowano przez jan2130

mich18    25

Binaldem.Ty jestes rolnikiem czy małym dzieckiem który udaje że ma gospodarstwo i gada takie brednie?!!! ;[

Binladen    10

ja wszystko sprzedałem po 1000za t i teraz mnie śmiech ogarnia z tych co liczyli na 1200 :D a miałem tylko jęczmień i pszenicę -a to trzeba umieć wyhodowac a nie jakieś owsiki żytka :ph34r:

soltys48    315

Jednak tak jak myślałem gówniarz co się dorwał do kompa i bzdury wypisuje.........najlepiej będzie GO ignorować

pawelol111    709

A jak z wydajnością? 2,5t z ha czy mniej?

Wiosna 1987 - w dzień +5, w nocy -15, brak śniegu. Ozimina zmarzła, wiele sadów zniszczyło.

Igor03    2

teraz -3 i cały czas spada ;/ brak śniegu... woj Opolskie pow Głubczycki. Mam nadzieję ,że nie powtórzy się sytuacja z tamtego roku.

eMWu    484

Binladen, ale chyba razem ze słomą i korzeniami.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może w Twoich rejonach nie ma, u mnie są :(

Obecnie -5, w południe temperatura jest w plusie a śnieg skutecznie zakrywa szarość ziemi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się