Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

Ansja    309

Agrest ja zgrabiłem siano w wałki i jak nalutowało w 15 minut 20 litrów .Na łące i tak było sporo wilgoci ,a teraz woda stoi miejscami .To jest teren podmokły tereny przyjeziorne .

To sie ciesz ze masz deszcz bo ciagle narzekasz na brak opadow.

Dzis i u mnie cieplutko i w cieniu zadnej ochlody :)

Udac sie moze trzeba do Rolnika on ma sposoby dobre na upaly :)

wilhelm    401

Drugi pokos sprasowany i zwieziony.. stoi na przyczepach, czeka na rozladunek w nizszej temperaturze :D. 35 na plusie i bezchmurne niebo, poczekamy do wieczora.. a teraz popatrzymy sobie chociaż na karne...

marekfarmer    4506

przeszła  burza  trochę  zrobiła  ambarasu  zaczęło  się  groźnie  a skończyło  się  na  paru  kroplach

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    315

Dziś o 4,50 termometr pokazywał +24*, w dzień max 37* w cieniu ok 18 burza i dało 1,5mm

północna wlkp

marekfarmer    4506

Lejej że świata  nie widać  jest  tak  jak prosiłem  tydzień   temu  niektórzy  się śmiali zemnie  ale  jak widać  sprawdza  się  ,, Proście  a będzie  wam  dane ,,

SawekBraczyk    14

No i przeszła u mnie lekka burza . Wszystko odżyło a szczgólnie pszenica bo już marnie to wyglądało  . Górny Śląsk okolice Jastrzębia Zdroju . 

marian2011    111

Widocznie pszenica nie była tragiczna bo w jednym dniu nic nie odżyje ,u mnie zaczęły się robić kotły kilka metrów kw co kilkadzieści metrów ,,deszcz spadł konkretny dwa tygodnie temu i raczej pozamiatane ,już te kotły nie odżyły

Piechu    43

U mnie ladnie napadalo choc chwilami wialo tak mocno ze myslalem iz dachy pozrywa. Jedno drzewo zlamane Na zboza za pozno na kukurydze akurat. Mecz ogladalem u tesciow na dzialce przy skorzecinie gmina Powidz i padal sport grad. Najgorsze ze w czasie dogrywki co chwile prad siadal Najwazniejsze ze nasi wygrali.

RafaKdziela    135

Zachmurzyło  się  lekko  ale duchota  nadal   słychać  burze  ale  nie widać    chyba  trzeba  będzie  zainwestować  w helikopter  żeby  wzbić  się  w niebiosa  i  je trochę  wycisnąć  niczym  cytrynę  :)

Te burze u mnie narobiły ambarasu .Zalało mi siano na łące i pływa z 3 burz 53 litry wody do 16 .Teraz jest 6 burza i napadało kolejne 7 litrów w sumie przekracza 60 litrów .Za chwilę wkleję zdjęcia bo mi kurnik zalało ,złamało drzewo i przystanek PKS nawałnica rozwaliła.

Milosz27    177

Co weekend zeby moc odpoczac ;) Rafal widac u ciebie musialo konkret lac u nas az tyle nie spadlo teraz z ostatniej burzy ladnie na lało a predzej to tylko u nas pradu nie bylo przez wasza nawalnice ;) a dni gostycyna chyba udane pogoda wymarzona B)

Jakub512    0

Mimo, że tydzień temu przeszły u mnie deszcze to po dzisiejszych 36 stopniach w cieniu zboża jare żółte się zrobiły, pryskałem dziś ziemniaki na stonkę i również nie wyglądają one za ciekawie ... Jak będzie 1/3 plonu ziemniaków z poprzedniego roku to będzie dobrze.

jonek98    872

Mnie podobnie jak matingusa burza bokiem minęła i spadło tyle ze nie jest to warte odnotowania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się