Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fireseba    101

nie będę cytował samego siebie ale napisałem kilka dni temu że jak już u mnie pada to i w całej Polsce będzie padać.

soltys48    315

północna wlkp wszystko wraca do normy.......deszczu niema drugi dzień a już się kurzy jak diabli

Wiadomość z agroFakt.pl

kobra89    66

deszcz w piątek po 2,5 miesiąca opad 5 minut 40mm, wiatr kładł wszystko jak leci, dziś oszacowałem straty w lesie minimum 300m3 kloca

Badylarz    13

Wieluń ominęło dzisiaj, może godzina mocniejszego deszczu a "grzebało" przez ponad pół dnia, spadło 6l.

Ansja    310

w sobote ladny deszcz burzowy.Dzis pochmurno,lecz raczej na deszcz sie nie ma.Wilgotnosc glebowa umiarkowana jak narazie pogoda dopisuje :)

Ursusc385    514

2 krowy zabite przez piorun u sąsiada, u drugiego wszystkie kable w domu potopione, kabel telefoniczny w ziemi spalony, pastuchy elektryczne u wszystkich po wybuchały, u kolejnego sąsiada chłodnia spalona.. to ja dziękuje za taką pogodę... więcej szkód, niż po suszy...

Meg5    347

22,5 mm spokojnego deszczu od 8 rano do 19.  :)    Wysuszona gmina Tłuchowo . 

master20002    151

nie będę cytował samego siebie ale napisałem kilka dni temu że jak już u mnie pada to i w całej Polsce będzie padać.

Rozczaruję Cię, u mnie nie pada, ziemia spękana, szczeliny po 2 cm szerokie. Ostatni w miarę dobry deszcz spadł 14.06

Rolnik1973    1249

2 krowy zabite przez piorun u sąsiada, u drugiego wszystkie kable w domu potopione, kabel telefoniczny w ziemi spalony, pastuchy elektryczne u wszystkich po wybuchały, u kolejnego sąsiada chłodnia spalona.. to ja dziękuje za taką pogodę... więcej szkód, niż po suszy...

To w lubelskim takie rzeczy? Zdaje się spokojna dzielnica. Róbcie dochodzenie kto w niedzielę robił traktorami na polu/łące, bo to za duży zbieg okoliczności żeby tak od razu w poniedziałek tak nagrodziło.

zetorki12    1938

Z tymi podtopieniami to tak bywa , jak sąsiad wyżej mieszka i przekopy robi :D;) , prawda Rolnik .

Szymi40    373

No trzeba się ratować. Do mnie też zlatuje od wyżej tych. Ale w niedziele nie spuszczam.

To  w  niedzielę  i święta  żona  leży  odłogiem -,  :P

fireseba    101

Do końca miesiąca nie będzie co spuszczać http://www.twojapogoda.pl/tematyczne/dla-rolnikow/polska/mazowieckie/warszawa#themed ale zazwyczaj jak nadają deszcz to nie pada a jak nie nadają to leje

Druga moja teoria jest taka że jak Polska wygrywa na Euro to pada deszcz, czyżby dziś przegrali czy pogoda się nie sprawdzi?

Edytowano przez fireseba

Rolnik1973    1249

No wygrali, zremisowali to wychodzi że przegrają. Dziś pochmurno z przebłyskami. Ja to już wolę żeby do jesieni nie padało niż ma być jak w Kraśniku. Lepiej tonę zebrać mniej ale zebrać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się