Skocz do zawartości

Polecane posty

Milosz27    177

Padało ale ta woda idzie jak w gąbkę w oczach widać jak schodzi. 

@Rafakadziela widać u was musiało mocniej padać bo u mnie aż tyle nie nalało co prawda 22l ale takich potopów niema ciągnie ziemia na bieżąco 

Edytowano przez Milosz27

Wiadomość z agroFakt.pl

Taurus83    84

Z biedy to nie popadniesz bo nie będziesz miał za co, chyba że pod gsem będziesz sępił daj 2zł.

U mnie słonko świeci i oby tak zostało bo ulewy nie potrzebne bo dziś woda na łące po ostatnim deszczu.

n alkohol pieniądze zawsze się znajdą. 

u mnie znowu pada. część siana już przerośnięta trawą bo co kilka dni pada i ciepło

adiss    6

Mogą być prawdziwe - Inowrocław po miesiącu posuchy wczoraj 30mm dzisiaj 10 mm . Za późno ,za dużo i w zbyt krótkim  czasie  ale cóż .. . 

Milosz27    177

@Miłosz    Ty wierzysz  w   te  ,,  rzeki''  Rafała   -   ;)  

Szczerze to się domyślasz :P

SIEWCA    24

Dzisiaj od rana przez trzy godz. 19 litrów a w sumie w tym tygodniu 33 l, jednak spalonym jarym zbożom to już niewiele pomoże.

Tylko QQ się cieszy..............

Sokol2    4

dzisiaj w nocy 40 litrów. środkowa wlkp. na polu jeszcze nie byłem ale pewnie wszystko leży bo ta ulewa była niestety

krótka

25 Litrów dziś z rana z czego 15 przez pół godziny od zeszłego roku tak ładnie nie popadało na kilka dni podratuje bo było już bardzo kiepsko

pedro2    342

Dziwne, na radarach widać że wszystko ma nas ominąć, a tymczasem ostrzegają o potężnych superkomórkach. Warmia mazury podlasie trzeci, najwyższy trzeci stopień zagrożenia http://lowcyburz.pl W sumie to by się zgadzało, na zach 19st i nas powyżej 30st, deszczu każda ilość, ale bez innych niespodzianek

Szu15000    148

woj lubuskie pow wschowski 70l m2, deszcz zaczal padac w 80 minucie wczorajszego meczu, do 9 rano :)

RafaKdziela    135

Padało ale ta woda idzie jak w gąbkę w oczach widać jak schodzi. 

@Rafakadziela widać u was musiało mocniej padać bo u mnie aż tyle nie nalało co prawda 22l ale takich potopów niema ciągnie ziemia na bieżąco 

Ta woda momentalnie wsiąka  jak w mąkę ,bo wokół domu mam same piaski .Ciekaw jestem ,co porobiło się na glinie .

Leje dalej i zapowiada się ,że będzie tak większość dnia :-)

Edytowano przez RafaKdziela

Rolnik1973    1249

woj lubuskie pow wschowski 70l m2, deszcz zaczal padac w 80 minucie wczorajszego meczu, do 9 rano :)

Czyżby germany aż tak rozpaczali że Polskę nie pokonali. 29*C w cieniu i parnota się robi. Oby nie padało.

lonoh    30

okolice wrocławia, przez godzine tak pompowalo ze swiata nie było widac , napewno ponad 30 litrów spadało

lukaszwlkp    35

przez ostatni tydzien 50l spadlo napewno (zach. wlkp). Chmurzy się i niech pada bo niewiadomo kiedy bedzie nastepny deszcz. Prognozy na przyszly tydzien to upały

SIEWCA    24

...........właśnie przetacza się burza z ulewą ale zupełnie bez wiatru, od rana 37 l i leje nadal

marian2011    111

Do soboty była susza i pogoda do siana ,jednak zboża już schły miejscami ,a w tym tygodniu popaduje chwilami dość ostro nawet z gradem dwa dni temu ,wprawdzie rowy jeszcze puste jednak w ziemniakach błoto i miejscami woda stoi od skrajności do skrajności ,jadąc dzisiaj już widać pokładzone zboże ,u mnie lekko mieszanka padła ale mimo suszy była zaj-----a WLKP

marekfarmer    4521

Kolejna  ulewa  z burzą   na chwilę  obecną  dzisiaj  spadło  więcej  deszczu  jak w maju  jeszcze z godzinę  i  będzie  większa suma  opadów  jak  maj i kwiecień  razem wzięte  :D :D :D :D :D :D :D :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się