Skocz do zawartości

Polecane posty

marian2011    111

No od wczoraj rana pada spokojny deszcz ,pierwszy raz od wiosny jak gleba przemokła na kilka kilkanaście cm ,siano sprzątnięte to może padać do żniw ,chociaż są jeszcze opóżnieni co dopiero pokosili albo chcieli kosić , trawa zaczyna odrastać jutro nawóz i niech rośnie 2 pokos

kuba55    432

a umnie pada   i  nie wiadomo co bedzie z sianem ;) ,  szkoda ze miesiac temu tak ladnie  nie padalo kiedy zboza rosly  , trawy

Wiadomość z agroFakt.pl

ansu    73

Coś pokropiło, ale w deszczomierzu nadal nic nie widać. Buraki śpią, pszenica liść flagowy w rurkę pozostałe uschły, jęczmień jary wykłoszony w pół łydki. Klasa ziemi III Mszyca jak ......

Edytowano przez ansu

RafaKdziela    135

U mnie to samo .Coś pokropiło i nawet z dachów popłynęło .Ziemniaki zwijają się od suszy i nie mogą kwitnąć ,mimo ,że mają pączki .Zboża również  ,co chwila pojawiają się większe zakola białe .Jęczmień jary nie może się wykłosić a pszenica jeszcze się trzyma ,pszenżyto   w słabszych miejscach  jest  białe..

marekfarmer    4505

a umnie pada   i  nie wiadomo co bedzie z sianem ;) ,  szkoda ze miesiac temu tak ladnie  nie padalo kiedy zboza rosly  , trawy

Daj  ten  deszcz  do mnie  każdą  ilość  przyjmę 

Majster90    2

Okolice Lublina w stronę kraśnika wreszcie deszcz od 2 godzin sobie spokojnie kropi pierwszy deszcz od miesiąca.

Szymi40    370

Tak  sobie  czytam jak u was  pada  i myślę   kiedy w  końcu  u mnie  popada   -   jeszcze  w czerwcu   się doczekam.   :unsure:

lukasz1995    39

U mnie też popadało,nawet jęczmień trochę położyło.Teraz może lać nawet do żniw,moje siano już w stodole ;)

kuba55    432

ja mam juz dosyc tej pogody  ;[  ;[   za duzo to i swinia nie przezre, niech do was sie przeniosa te opady

Edytowano przez kuba55

ryszrol    4

Jak tam panowie z okolic Bydgoszczy pada u was bo ciemne chmury się z tamtej strony zbliżają

Slomek    184

Jak tam panowie z okolic Bydgoszczy pada u was bo ciemne chmury się z tamtej strony zbliżają

ciemno ciemno w okolicy koronowa ale padać nie chce :<

8Seba8    3

u mnie dzis od rana pada czasem mocniej czasem slabiej ale pada powiat Kraśnicki

Kondzio55    24

Akurat jak dochodziło do Uniejowa to musiało się rozejść..... Jak ja nienawidze tej pogody.

http://www.radareu.cz Idzie w strone Koronowa, reszta w strone Łodzi....Jesli w tym tygodniu nie popada to u nas już pozamiatane.

fireseba    101

u mnie dzis od rana pada czasem mocniej czasem slabiej ale pada powiat Kraśnicki

Obserwuje od rana, nawożę trawy i lucernę lecz nie chce iść dalej niż do Białegostoku nie wiem czy coś z tego będzie, miało iść aż do Ruskich

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się