Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

Wiadomość z agroFakt.pl

marian2011    111

Szału nie ma ale kropi od kilku godzin i tak ma być do końca tygodnia ,jak ta pogoda się sprawdzi jadę po nawóz i sieję na łąki może drugi pokos będzie co zbierać  bo pierwszy jestem 25 % do tyłu

Kamil1996    17

Oby doszła chmurka w ciągu 2 dni z 10 litrów to bym przygarnął ale każda ilość gleba wchłonie także tylko ma padać heheh :)

pedro2    342

W dzień pali niemiłosiernie w nocy temp spada poniżej 5 st, klimat pustynny wręcz... W sobotę było tak zimno, że w centralnem rozpalili, w czerwcu?!! Jak to wszystko ma rosnąć w takich warunkach...

Edytowano przez pedro2

macio9554    19

Przez cały dzień w deszczomierz naleciało 4mm przemoczyło glebę na 4cm!!! a dalej skała że szpadla nie idzie wbić...

Tomek42    20

No dziś jest deszcz, jedna burza i 10 minut opadów, druga i 20 minut padało, ja dużo nie wymagam ,cieszę się i z tego :), że do mnie trafiło w ogóle to już sukces hihi

dobre i 4 cm bo u nas na razie nic i sie nie zanosi wszystko idzie przez chojnice i łukiem na trójmiasto tam dziś leje od 15 do teraz:( nie ma sprawiedliwości...

marekfarmer    4522

Bogu niech będą  dzięki   spadło  w spokojnym  deszczu   4mm   dobre   i  to   i liczę  na więcej

LeF    24

Kujawsko pomorskie, powiat Żnin, gmina Gąsawa - 9,5 mm. W czerwcu razem mamy 10,5 mm.

Gmina Rogowo u znajomego tylko 4,5 mm wczoraj.

A na GFS  do 24 czerwca wykresy, że suma opadu ma sięgać 70 litrów. 

Milosz27    177

U mnie tez w nocy rosilo ale wiecej jak litr nie na kapalo. Od piczatku czerwca jak by liczyc wszystkie krople to pewnie ze 2l nalalo :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się