Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kierowiec    18

mam nadzieję że odprowadzisz podatek od zarobionych pieniędzy aby nie okradać własnego kraju. Wschodnie mazowsze wietrznie, 25 stopni, i sucho

Wiadomość z agroFakt.pl

mariuszd93    489

Taki patriota jak  on , na  pewno nie  będzie  kombinował  z podatkiem  :P .

U nas powiat chełmski pogodnie ,  przyjemnie  24 stopni , sianko  schnie .

Mam  nadzieję  że zgodnie  z prognozami   jutro  cos popada  - bo robi  się  sucho 

lukaszwlkp    35

dziś miała być burza ale juz prognozy sie zmieniły i dopiero we wtorek... jak tu się nie denerwować?

macio9554    19

A u mnie dziś burzę ale tylko w prognozach, już szkoda nerwów na tą pogodę sucho jak diabli... 

ryszrol    4

Rolnik 1973 jakiś nawiedzony jest co nas tu w anomaliach pogodowych interesuje ile kostek siana zrobi

Ansja    309

Jest 26° i malutki wiaterek.ale na polach wierzchem robi sie twarda skorupa
Jest 26° i malutki wiaterek.ale na polach wierzchem robi sie twarda skorupa

kuba55    432

padal dzis j**any grad  ;[             kukurydza ma pociete liscie  ;[

jonek98    871

Te wiry to tzw "dust devil " czyli jak ktoś wspomniał skojarzenie z diabłem nawet trafne.Ojciec kiedyś mówił ze takie coś wywialo słomę z pola w burtę kolejowa i trzeba było wyciągać. Ba sąsiedniej wsi tez jest żwirownia i na sąsiedniej wsi która jest w dołku na pewno poziom wody gruntowej obniżyło.I mnie w jednym miejscu idzie żyła wodna przez taki kawałek na górce to w normalnym roku ciągnik z plugiem czy kultywatorem mielil jadc z górki a w tym to nawet pod górkę nie zamielil.Teraz na dworze ciemne chmury ale czy coś z tego spadnie to nie wiem

miwigos    80

Nie zanosiło się a zachaczyły mnie dwie fajne burze,9 mm spadło jak na zbawienie ,na 2-3 dni roslinki odetchną

tomek1976    0

Nie zanosiło się a zachaczyły mnie dwie fajne burze,9 mm spadło jak na zbawienie ,na 2-3 dni roslinki odetchną

Gdzie tyle spadlo? Bo u mnie tylko pokropilo...

witejus    111

przyjemna temperatura wiatru nie ma tak fajnie że nawet dzikom się podoba i o 13 wlazły mi w ziemniaki zanim dojechałem to już poryły  ;[ jeszcze ta pieruńska reklama której się nie da w żaden sposób wyłączyć mnie wk...

uBlock skutecznie blokuje reklamy

marekfarmer    4505

U mnie  też  była  burza  ale  poszła  jak zawsze  bokiem  a spadło  u mnie tyle  że  trudno  określić ilość  bo  miarka  w deszczomierzu  nie przewiduje takiego opadu

SIEWCA    24

Dosłownie nad moją miejscowością zaczęła się burza z piorunami, ale deszczu tylko 2 litry...........teraz znów świeci rażące słońce i wieje wiatr...przydział na ten tydzień wykonany a straszyli podtopieniami :blink: ;[

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się