Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

damianzbr    977

u mnie tez by sie przydalo chociaz te 9 litow na metr, szkoda ze wszytsko obok przechodzi

Nie tylko ciebie, w tym roku jak patrzę na radach to przez Wodynie co i raz przechodzi chmura oznaczona na czerwono. Np. wczoraj, a ja poniżej mieszkam i mnie ominęło, ty z tego co pamiętam chyba powyżej siedlec więc deszcz był ale po między nami. W tamtym roku też deszcze przechodził właśnie tym pasem i nawet jak jeździłem do siedlec to widać było że zboża jare zieloniutkie.

Wiadomość z agroFakt.pl

cortezz    1

U mnie jak zaczeło padać o 16 tak pada do tej pory bardzo dobrze bo owies kiebsko wyglądał

marekfarmer    4522

Leje...ale się żar z nieba. Sucho i jeszcze raz sucho. Od kilkunastu dni wg prognozy miało padać u mnie a tu nawet kilka kropli nie spadło. Heh te ich prognozy, trza iść do szamana jakiegoś poprosić o deszcz. Może on coś pomoże.

Ja szukam tego szaman 2 lata  i nie mogę  znaleźć

martinezo    16

u mnie w końcu dziś przeszła burza i spadło w ciągu pół godziny 22litry, dużo spłyneło w dołki bo ziemia kiepsko wchłania (tak wysuszona) ale nie ma co grymasić lepszy taki deszcz niż nic.

Terry24    17

kuj-pom zlało jak nigdy woda w dołkach stoi (lało od 16 do19 z chwilowymi przerwami)krople wielkości grochu

Raptus902    30

Lało pięknie szkoda że nie mam deszczomierza.

Ale już deszcz wsiąknął i świeci słońce :)

sylwcia    195
Napisano (edytowany)

U mnie na Podlasiu tylko w środę po południu byla burza trochę popadało ale przydało by się więcej.A tak to co dzień słoneczna pogoda i susza coraz większa się robi. Deszcz potrzebny jak na lekarstwo.

Edytowano przez sylwcia

SIEWCA    24

A u mnie niestety  tylko błyskawice i grzmoty na niebie a deszcz przeznaczony  na bydgoskie ulice ...............i kilka gmin wokoło.... czekam dalej :(

Milosz27    177
Napisano (edytowany)

I znowu wlało nie cale 0.5mm wszystko na Bydgoszcz szlo troche po grzmialo mocno powialo i tyle... specjalnie siano zgrabilem, zgrabiarke umyłem i schowalem zeby tylko padalo kiedys działało teraz juz nie B)

Edytowano przez Milosz27

marekfarmer    4522

I znowu wlało nie cale 0.5mm wszystko na Bydgoszcz szlo troche po grzmialo mocno powialo i tyle... specjalnie siano zgrabilem, zgrabiarke umyłem i schowalem zeby tylko padalo kiedys działało teraz juz nie B)

@marekfarmer padalo cos u ciebie?

I to  jeszcze   jak   lało  0,5l m2

Nowy81    22

10l w 40min lekka burza. Akurat na jare w których  kłos pęka......i na ostrogę.

W okolicach więcej...

Meg5    344

Powiat Lipno ..ani kropli w realu ,choć w prognozach pogody w internecie i tv pada ,ciągle pada . 

Tak na marginesie . W kwietniu 12 mm ,natomiast maju 17 mm. 

Szymi40    373

No i  u  mnie  popadało-     40 min.  l  10mm.  mam nadzieję że  to początek   dopiero i się   odblokuje........   ps.   zdjęcia  wstawiłem   [czekają  na  zatwierdzenie ]  mam nadzieję że nie będzie  ursus- ursusik.  ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się