Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

Milosz27    177

to sie ciesz  unas tylko 1mm  ale w tucholi zawsze  więcej pada  jak w Koronowie niestety

Co prawda to prawda w Tucholi co chwilę pada chociaż tam twierdzą że nie, w Gostycynie to samo. U mnie tez niecały mm

szczypka    58

zapowiada się kolejny ciepły dzień bez wiatru a ja muszę kurnik sprzątać wentylacja na maxa a i tak niema czym oddychać 

S-Piotr    48

Pięknie popadało 90tyś litrów na hektar . I zapowiada się że znów popada.

Wiadomość z agroFakt.pl

ahten    9

u mnie tez by sie przydalo chociaz te 9 litow na metr, szkoda ze wszytsko obok przechodzi

pomorskie pada wedle radaru tylko szkoda ze mnie omija tradycyjnie wczoraj pol mm dzis niby maja byc burze ale znajac życie na zapowiedziach sie skończy

slawek1234    18

1.nie lamentuje,bo wiem że nie którzy mają jeszcze gożej

2.udzielam się bardzo mało bo jak mam pisać że; jare od dołu usycha, lub w maju spadło tylko 30l., lub nie pada dwa tygodnie,  to co mają powiedzieć ci co na polach nie mają już prawie nic

3.a co mamy zrobić z tą QQ, siać ją w ten piasek, dziekuję już raz tak zrobiłem i dobrze na tym nie wyszedłem (co nie znaczy że na lepszym kawałku nie jest już zasiane)

marulekk    61

teraz na zachodzie "coś" pada a na wschodzie nic, ciągnie od ruskich suche powietrze to i zero deszczu 

ws71    36

Kujawsko-pomorskie ,okolice Więcborka 5l/m2 :mellow:

Jeffo    2

Plony i tak już nie będą takie jak być powinny wszystko dostało po d*pie już;/

Szu15000    148

woj lubuskie pow wschowski przez noc i do poludnia spadlo ok 20mm :) we wtorek 12 bylo to przez tydzien 32mm :)

akaku    69

Deszcz ostastnio spadł w majówkę, trawa ścięta popiół niesamowity, w ozimych zbożach skała z wiosennych zbóż już po plonach jest. Dziś rano spadło pare kropelek a teraz słońce i +27 

waldeko016    1

Jechałem wczoraj do Inowrocławia to od Włocławka widziałem deszczownie w rzepaku i pszenicy. 

Agrest    351

U mnie początkiem maja spadło 10mm i to wszystko. Truskawka na V klasie uschła, pszenica na słabszym kawałku, zwłaszcza placowo gdzie podmarzła uschła. Na mocniejszej glebie trzyma się, ale w  kłosach zredukowane po 2-3 piętra. Do jęczmienia wolę nie zaglądać. Żałuję, że dałem 0,8l Medaxu bo raczej zaszkodzi niż pomoże. Agrest w większości kaliber 0,5-0,8mm - nie wiem czy ktoś taki śrut kupi.

lukasz24    3

kolejny dzień suszy, ani kropli deszczu :(

kolejny dzień suszy, ani kropli deszczu :(

marulekk    61

zapewne instytut w Puławach oznajmi, że suszy nie ma a braki wody sa punktowe względem kraju

iron    394

U mnie przed chwila przeszła burza 20 mm. ok.spadlo i gadu od ciula wielkości gołębich jaj .

Taurus83    84

powiedzcie mi czy ktoś próbował ubezpieczyć od suszy?  ja ubezpieczam uprawy w pzu i mój agent powiedział mi że nie ma takiej opcji bo musi byc stwierdzona susza przez instytuty itd i że nie ma szans generalnie na to. a jak jest w innych ubezpieczalniach?

w ko ńcu pada pierwszy raz od 3 tygodni. oby ten grad nie doszedł bo widziałem że nad kłodzkiem niezle się kotłowało. o teraz to nawet leje

bieniek_88    52

Leje...ale się żar z nieba. Sucho i jeszcze raz sucho. Od kilkunastu dni wg prognozy miało padać u mnie a tu nawet kilka kropli nie spadło. Heh te ich prognozy, trza iść do szamana jakiegoś poprosić o deszcz. Może on coś pomoże.

cortezz    1

W końcu wyczekiwany deszcz leje już dobre 15 min powiat wieruszowski województwo łudzkie

akaku    69

Zachmurzyło się ładnie ale wiatr przyszedł i pewnie po opadach. Deszczownie chodzą na łąkach i zbożach 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się