Skocz do zawartości

Polecane posty

Magronowa    0

Po kilku dniach deszczów w ubiegłym tygodniu teraz parę dni słońca i na polach skorupa jak na pustyni. Dziś też gorąco. Przed 7 rano było już u mnie 17 stopni.

daanny    9

U mnie też dramat rowy puste studnia pusta nawet w wodociągach wieczorami słabiutkie ciśnienie, o polach lepiej nie wspominać, na dzień dzisiejszy sytuacja wygada gorzej niż przed rokiem :mellow:

Milosz27    177

Pali jak na patelni i do tego wiatr całe szczęście że lżejszy niż wczoraj...

Wiadomość z agroFakt.pl

Nowy81    22

U mnie sytuacja póki co jest lepsza niż rok temu, ale i N poszło nie wiele......- mówię w ocenie opadów nie uwzględniając wymarznięć.

szczypka    58

słońce grzeje wiatr suchusieńki tydzień temu jęczmień prysnołem nawozem dolistnym z mocznikiem przy tym słońcu zaczyna tracić wigor  

thug    196

ja dzisiaj obstawiam silne burze w górach i przedgórzu

S-Piotr    48

No i ładnie popadało 80-tyś litrów na hektar.W towarzystwie majowej burzy.

Na przedgórzu sudeckim od południa do teraz świeci słońce, rano było pochmurno, ale bez deszczu. Na kiedy prognozujesz te burze? :D

benek79    13

Witam. Radziejów bez deszczu,niestety.Na rzepaki i tak juz wiele by nie pomogło i oziminy tez. Jare i warzywa juz dzis tez zaczynaja siadac z braku wody,jeszcze tydzien bez duzego deszczu i rok na straty. Od 3 lat susza ale ten rok to juz wogole masakra 30mm od 1 marca. Deszczownie chodza ma maksa,ale to tylko przedłuzenie zycia dla roslin.

Szu15000    148

woj lubuskie pow wschowski 12litrow m2, nagla burza, z 15min deszczu, susza mocna przed deszczem

thug    196

Na przedgórzu sudeckim od południa do teraz świeci słońce, rano było pochmurno, ale bez deszczu. Na kiedy prognozujesz te burze? :D

są ale nie u Ciebie dziś

LeF    24

Te modele GFS to kręcą jak diabeł słońcem. Co kilka godzin zmiana. Aktualnie dla mojego regionu do początku czerwca 50mm, najmniej podawali 3,0 mm. Masakra...

Sucho, wietrznie i 29C. Arkadia zwija liście i wywala kłosy..

piotr30piotr    64

żeby połowa tej wody co te modele widzą dla mnie spadła to był bym szczęśliwy .Dla mojej okolicy to oni raz na tydzień widza 100 litrów a za dwa dni 5 

iron    394

Taurus83 do mnie burza miała z 5 km w linii prostej .a tylko trochę pociapało.a burza była konkretna

soltys48    315

Natomiast w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja pogodowa była jak dotychczas najlepsza, wyłączywszy uprawy rzepaku ozimego oraz pszenżyta ozimego, dla których warunki pogodowe należy ocenić jako przeciętneŚmiać się czy płakać???

skąd oni biorą takie info????

północna wlkp z wilgotnego kawałka 0,93 ha w ubiegłym roku było 24 kulek w tym 11!!!

matingus    107
Napisano (edytowany)

sucho i upalnie...............................masakra.

Edytowano przez matingus

Szymi40    373

A  bo to pierwszy raz zapowiadają-   bida  z nędzą  z tym  deszczem.

Ja rozumiem, że w prognozach nie potrafią przepowiedzieć co będzie za tydzień, ale żeby mieć problemy z przepowiedzeniem tego co będzie w następny dzień to już ciężki przypadek. Od kilkunastu dni prawie codziennie pokazują burze, a deszczu nie było od początku maja.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się