Skocz do zawartości

Polecane posty

LeF    24

Ja też z kujawsko pomorskiego to wczoraj spadły 3,0 litry a dziś przez cały dzień ..... 1,5 mm. Mamy 4,5 mm w weekend a nawet kurzyć się nie przestało... Dobre i to, czekam na więcej!

Milosz27    177

To pszenżyto po drugiej stronie to Twoje?

Zależy kto pyta B)

Pod wieczór trochę zaczęło rosić w połączeniu z tym wiatrem to i tak nic z tego nawet kałuży niema na podwórku jedynie beton przed domem mokry.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ansja    310

Dziś piękne czyste niebo i słońce można ruszać sadzić kapustę

iron    394

zimna Zośka się spóźniła. u mnie 4 na plusie

Magronowa    0

U mnie też 4 na plusie, ale to już zaczyna być irytujące - połowa maja minęła,  a ciągle trzeba w kurtkach chodzić, bo tak zimno

Rolnik1973    1249

Umnie tam wilgoci od groma, obredlałem kartofly by przesuszyć bo błoto się miesi i zgniją prędzej niż wylizą.

pabloooo    13

Rano 6*C z opadami nie ma teraz tragedii w maju już spadło 64mm deszczu.

no to kolego Ci zazdroszczę u mnie w maju.....2,5 mm deszczu, że na najsłabszych glebach żyto nie może się wykłosić, a tak patrze na prognozy i na dwa tygodnie jakiegoś większego opadu nie widać..... jak tak dalej pójdzie to żyto uschnie na pniu. Jest po połowie maja i jeszcze żadna burza w okolicy nie przeszła, wieje jak diabli, i strasznie zimno. Mam dylemat czy jest sens robić zabieg T2 w zbożach bo tak sucho.....

Rolnik1973    1249
Napisano (edytowany)

Długo naschło, znowu pada.

Mało że pada to bębni po blasze że spać nie mnżna.

Edytowano przez Rolnik1973

daanny    9

U mnie wschodnia wlkp od 25 kwietnia spadło 3mm trawa pod kostki,kukurydza ma problemy ze wschodami o zbozach lepiej nie mówic a najlepdsze jest to że około 10km dalej przeszły dwie konkretne burze i tam nie mogą traw wjechać skosić 

Magronowa    0

U mnie przed chwilą deszcz przeszedł, a w ogóle pogoda jak w marcu - raz słońce, raz deszcz. Ale w górach chyba coś więcej ostatnio popadało, bo okoliczne rzeki dość mocno przybrały.

Milosz27    177

Wczoraj kropiło a jak dzisiaj siał kukurydzę to zaczynało się kurzyć... Sucho, sucho i jeszcze raz sucho....

jonek98    872

Zimno i pochmurno,z wilgocią nie najgorzej bo co dzień praktycznie coś przepaduje choć niezbyt mocno , trzeba czekać do czwartku na ocieplenie bo trzeba było w piecu napalić do niedzieli ma niby 25 stopni być  :)

Rolnik1973    1249

To aby nie padało, bo dżdżownice się potopiły, bociany żaby w polu ganiają i depczą zboże.

zetorki12    1938

Oprócz Ciebie to ostatnio nikt nie narzeka na nadmiar deszczu . U Mnie w miarę ok. , a robiło się sucho .

master20002    151

To aby nie padało, bo dżdżownice się potopiły, bociany żaby w polu ganiają i depczą zboże.

Hahaha tego jeszcze nie grali :lol: Bociany depczą zboże, to jakie ono jest? W moim to nie połazi bo zaplącze mu się w nogi i gleba się mu podniesie :ph34r: Umiesz poprawić humor :D 

Ansja    310

Zwlaszcza ze 500+ teraz dają to bociany mile widziane

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się