Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

grzegorz210182 z tą ceną to może i racja coś w tym jest ale gleby mam słabe 4 i 5 klasa więc plonami nie pogonie a jak tydzień nie pada to na polach mapy takie że brak słów, od rano coś kropi ale bez szału fronty bardzo szybko sie przesuwają nie tak jak wczoraj na wschodzie gdzie układ niżowy wirował kilka godzin praktycznie w miejscu przynosząc fajne opady

mindel24    4

ten tydzień napadało 22 l pierwsze takie deszcze tak lało że w kukurydzy wyrwało lekko ale ale 5 km dalej tylko  napadało 3l  i pył na polu

Napisano (edytowany)

3 kilkuminutowe ulewy i 7 mm napadało i chyba nie koniec na dziś. W 3 dni spadło ponad 35mm. Życzę wszystkim a szczególnie kolegom z Kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego takich deszczy bo humor od razu  pogodniejszy

Edytowano przez robert123farmer

Wiadomość z agroFakt.pl

DanielFarmer    105

Podlaskie.Gm Kolno.Wczoraj w dzien 10mm a w nocy kolejne 23mm.Pierwszy taki deszcz w tym roku.W sumie od poczatku kwietnia tylko 65mm ale dobre i to.

marekfarmer    4522
Napisano (edytowany)

Susza  coraz  większa  jakieś  przelotne  pokropi  ale  co  z tego  jak zaraz  wiatr  wszystko  wywiewa

Edytowano przez marekfarmer

Ansja    309

W podkarpackim dość mocno padało i jest pochmurno oraz chłodno.Do tej pory wilgotność gleby też była dość wysoka.

Milosz27    177

Wlasnie wracam z grudziadza i cala droge do chelmna padalo i to dosc ladnie na polach miejscami dosc duzo wody ale juz za wisla od swiecia do mnie troszkę kopilo i dalej sucho. I jak tu użyc jak w tym samym powiecie u jednego 30l spadnie u drugiego 3kropelki i popiol na polu.

krystal9    1

U mnie od początku kwietnia 20mm tylko i poprawy nie widac ale trudno trzeba z tym żyć i sobie jakoś radzić.

matingus    107

wczoraj i dziś nic nie padało.a  zapowiadali opady.

Wieje tylko....................

iron    394

no i ch*j będzie mróz bo jest teraz +4

margerita26    12

+6, mroźne wiatrzysko i zero deszczu.....zastanawiam się,czy napalić w piecu,czy rozgrzac się od srodka.....The winner is........łóżko,nie mam C2H5OH :(  I nie chce mi sie popylac po drewno...

jonek98    872

Łódzkie zimno dobrze że się rozgrzałem  :P choć przymrozków niby nie dają ale chyba do środy czy czwartku temperatura ma nie przekroczyć 15 stopni trochę lipa

Kochani :-) ubezpieczamy ? tel: 513-841-639 grad 12-15 zł grad+ huragan, deszcz nawalny itp. 33-40 zł Dojadę  namiejsce trylko zadzwon :-) mazowieckie

adrian3005    45

U mnie 5 stopni, ale pochmurno jest .

A co do deszczu to dziś nie padało bo dwa dni z rzędu padało tak, że w pole ciężko było wejśc . 

Jutro się chyba coś opryska bo znowu deszcz mówią .. chociaż niech pada, ma gdzie wsiąkac bo ziemie lekkie 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się