Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

Grudziądz burza i ulewa ale tylko do wisły za nią już słabiej ale popadało, natomiast 25 km od grdz na północ nawet kropla nie spadła tylko popatrzyłem na ładne ciemne chmury i błyskawice , dziś skosiłem kupkówkę z koniczyną (i dużą ilością mniszka:P) bo wszystko usycha nie pniu może będzie z 10 kulek z hektara...

Wiadomość z agroFakt.pl

songo    871

QQ dzisiaj posiana ciekawe czy jej pogoda dopisze

cyprian1219    364
Napisano (edytowany)

Ja pier... Wielkopolskie susza, sahara, popiół... U mnie już pomidory posadzone i nawet troche któryś dzień wstecz padało z wieczora przez 15 minut i to nawet solidnie, tak przedwczoraj albo 3 dni temu. Ale co z tego jak przez noc troche się wchłonęło ile nakropiło a w połódnie żar i ogień i do końca dnia nie znać było śladu po deszczu... Jeśli niedługo nie popada to koniec, pomidory już sie zwijają, jak nie dostaną wody to sie nie przyjmą i d*pa... Nawet w agrobiznesie podobno coś wspominali o suszy w całym kraju a najbardziej to w wielkopolsce i gdzieś jeszcze o ile dobrze pamiętam... :(

A i teraz przeszło takie chmurzysko wielkie, zerwała się wichura, to ja miałem nadieje że chociarz pokropi, a tu postraszyło postraszyło i sobie poszło :(

Edytowano przez cyprian1219

XTRO    159

pod wieczór wyszła potężna chmura, ale dzięki Bogu jakoś ją rozegnało. Spadło około 4mm w tej chwili. W Międzyrzecu ponoć równo zlało

Aganesst    0

Ja pier... Wielkopolskie susza, sahara, popiół... U mnie już pomidory posadzone i nawet troche któryś dzień wstecz padało z wieczora przez 15 minut i to nawet solidnie, tak przedwczoraj albo 3 dni temu. Ale co z tego jak przez noc troche się wchłonęło ile nakropiło a w połódnie żar i ogień i do końca dnia nie znać było śladu po deszczu... Jeśli niedługo nie popada to koniec, pomidory już sie zwijają, jak nie dostaną wody to sie nie przyjmą i d*pa... Nawet w agrobiznesie podobno coś wspominali o suszy w całym kraju a najbardziej to w wielkopolsce i gdzieś jeszcze o ile dobrze pamiętam... :(

A i teraz przeszło takie chmurzysko wielkie, zerwała się wichura, to ja miałem nadieje że chociarz pokropi, a tu postraszyło postraszyło i sobie poszło :(

u mnie od ponad dwóch tygodni nic nie padało..... Mróz teraz susza dopłat nie ma ale później będzie gadanie - ubezpieczać trzeba było.... Z czego się pytam? Z pieniędzy, które poszły na przesiewanie? W agencji - proszę się uzbroić w cierpliwość, nie tylko Pan czeka... Szlag by ich trafił...

Rolnik1973    1249

To może zamiast kolejnego dżondyra może lepiej mieć trochę kasy w rezerwie na czarną godzinę?

rolnik 1973 to jest rok w którym się urodziłeś?? bo większość twoich postów jest tak dziecinna jakbyś miał co najwyżej 13 lat

jonek98    872

Dzisiaj popadało może z 20-30 minut z czego z 5-10 dość mocno potem lekki deszczyk w sumie dobre i tyle ale więcej by się przydało  :)

@rolnik weź się palnij w łeb tylko porządnie. Non stop zaśmiecasz temat jak to u Ciebie leje i leje a na koniec dnia podsumowujesz że spadło 5 mm. W pół godz spokojnego deszczu tyle napada a kiedy leje to tyle jest w moment

soltys48    315

powiat złotowski tragedia!!!!Pali wieje sahara się robi!!!W piątek ruszam z żytem ciekawe jak się to da zaorać :wacko:  

Kondzio55    24

Brak deszczu od tygodnia.Na polu kukurydzy robi się skorupa.Kukurydza nie moze się przebić.

Trawy liche już sie kłoszą. Zapowiadaja coś na weekend ale watpie ze przyjdzie.

Dzisiaj ładnie pieknie szlo w moja strone to za Łodzia postanowiło rozerwać się i nici z deszczu.

soltys48    315

zaorać może jakoś zaorzesz ale czy coś potem ci wzejdzie to wątpie

ziemniaki pójdą wie wzejdą 

matingus    107
Napisano (edytowany)

U mnie dziś 5 l z całego dnia.

Rolnik chciałbym aby tyle u mnie spadło.grzmiało,grzmiało,błyskało  i tak nie popadało.

Susza,nie ciekawie się zapowiada.Masakra......

kup sobie coś takiego może ci się przyda jak masz tak mokroooo

ruski Kirowiec Kirovest 13900

Edytowano przez matingus

szczypka    58

dziś słoneczko paliło jutro zapowiadają podobnie na piątek wróżą jakiś deszcz pożyjemy zobaczymy 

konio1011    12

Kujawsko Pomorskie- Kowalewo Pomorskie w koncu konkretny deszcz chyba od ponad 3 lat!! Na polach woda stala tak lało i nawet piwnice zalalo pod domem ;) Na szczescie taka susza byla ze moment wszystko wsiaklo;) Do konca tygodnia zapowiadaja znowu deszcze wiec jest nadzieja. Ale 4 km dalej nawet kropla nie spadla..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się