Skocz do zawartości

Polecane posty

Szymi40    373

I  znowu  piękna słoneczna pogoda-  jedyny  plus  to  że  można  ,,oko  nacieszyć''  jak się  sąsiadka  opala... :)

Kondzio55    24

Jakieś deszcze ze wschodu czy cos w kierunku Łodzi??

Czekam i czekam i narazie nic.

Wiadomość z agroFakt.pl

staszek131415    2045

To się zgadza zalew wszystko zatrzymuje.W zalewie też wody dużo mniej wszystkie bagienka, jeziorka, oczka wodne co były do okoła suche są, jak by ktoś jeszcze wody spuścił to w moim jeziorze tylko muł by został gdzie już ponad 120cm mniej jest wody.

I już po opadach jeszcze wczoraj prognozowało ok 4mm a na dzisiaj juz 0,6mm czyli niema o czym marzyć a prognozy pokazują co dzień wyższą temp. 2tyg i pozamiatane będzie....

To nie zalew to Pan sadownik z Wtelna tym działem wszystkie chmury rozgania bo on sobie nawodni jemu deszcz niepotrzebny B)

Nie mam zalewu pod nosem  unas  akurat  nie pada  a jak idzie jakaś  burza  to właśnie  zalew  wszystko ściąga.

Trzeba będzie  w deszczownie  i studnie  głębinowe  zainwestować

.

AniaP    179

Deszcz zapowiadali ,zapowiadaja a tu ani widu,ani slychu.Zapowiada sie kolejny rok suszy .I kolejny rok blizej do upadku rolnictwa.U mnie to juz nie pamietam ,kiedy ostatnio padalo.Wszystko osowiale,rosnie ale potrzeba deszczu I ciepla.

Rolnik1973    1275

U nas też, dla mieszczuchów prima sort...

Trochę mięsa wygrilują i będziem mieć lepszy zbyt i ceny.

marekfarmer    4703

Jak na razie  słońce  pali.

Ps.

Jak słyszę  że ktoś   myśli  że  działo  gradowe  powoduje  u nas susze  to nie wiem czy  się  śmiać  czy płakać. Ono  ma znaczenie  przy  deszczach  z chmur  gradowych  a na krajowe  opady które  nas omijają  niema wpływu

Agrest    408

Od czasu do czasu zagrzmi, deszczu spadło kilka kropel i raczej tyle na dziś. A ładnie przypiekało.

Pszczoły w sadach pracują jak oszalałe. Jest  szansa, że u wiśni trochę poprawią  zapylenie, bo większość okresu kwitnienia przypadło na zimną wietrzną i pochmurną pogodę.

dwojakowski    1

Ja cały czas żyje nadzieją że popada

A ja mam jeszcze 6h do zasiania i nie mogę wjechać a teraz pada

andrzej333    12

trochę słońca i moment ci obeschnie a u nas jeszcze kilka dni bez opadów i będzie  bardzo żle

Milosz27    177

Trochę mięsa wygrilują i będziem mieć lepszy zbyt i ceny.

A ty myslisz ze mieszczuchy nasze jedza ? Nasze dobre idzie na zachod a to gorsze na lux polki. Miszczuch wszystko wpieprzy tylko dobra reklama i jeszcze zadowolony ze kupil szynke za 12zl takapyszna a z czego niewazne. Ale dobra to nie na temat B)

Teraz ładnie pali i 22 w cieniu.

LeF    24

Coś musi dziś  i jutro w kujawsko pomorskim spaść. Radary, prognozy pokazują opad. Czekam z nadzieją...  Aktualnie bezwietrznie i 20 C

Podobno jak kogoś zaczyna interesować pogoda to się starzeje ;)

iron    398

U mnie teraz ładnie pada od pół godziny. i jest 15 stopni.

staszek131415    2045
Napisano (edytowany)

Jak na razie  słońce  pali.

Ps.

Jak słyszę  że ktoś   myśli  że  działo  gradowe  powoduje  u nas susze  to nie wiem czy  się  śmiać  czy płakać. Ono  ma znaczenie  przy  deszczach  z chmur  gradowych  a na krajowe  opady które  nas omijają  niema wpływu

Podobnie jak i zalew :D jak mam zebrać tyle co w zeszłym roku to grad jest zjawiskiem pożądanym ;)

Edytowano przez staszek131415

songo    871

Opolskie pow. Oleski pada i to tak porządnie z gradem.

zetorki12    2024

Wpadnij do mnie na grilla , to może jeszcze usłyszysz . B) O ile ten Twój germański rzęch odpali . :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd? 
    • Przez ARWO

Witajcie, 
      Co chciałybyście dostać na dzień kobiet? Tradycyjny kwiatek, czy może zasugerować naszym panom coś innego. A może sami panowie coś podpowiedzą? Czekam na Wasze propozycje