Skocz do zawartości

Polecane posty

Szymi40    372

Przymrozki nie zrobią  takiej  szkody  co  Susza

A  susza i  przymrozki - na razie   mamy  jedno i drugie .  

AleksanderX    104

Ja to mam trochę zaskórniaków na wypadek kleski nieurodzaju i się nie boję tego co będzie czy urodzaj czy nieurodzaj czy susza czy powódz

XTRO    159

Wg deszczomierza w kwietniu spadło 50 l/m2

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamil1996    17

Model GFS to jest zmienny jak kobieta rano patrzę susza ani kropli deszczu a tutaj już 20 litrów pokazuje. Oby się sprawdziło.

Rolnik1973    1248

Przyroda nadrobi to co zabrała i nie będzie tak zle

Pogoda postanowiła wyrównać to co Pis obiecał wyrównanie różnicy w rozwoju między Polską A a Polską B, tylko się pomyliła i równa Polskę A do Polski B

AleksanderX    104

no to nie będzie polski a i b a polska cala AB  no i będzie nareszcie sprawiedliwie o to przecież cały czas zabiega PO a PIS tylko jej pomaga zrealizować obietnice złożone 10 lat temu

ws71    36

Model GFS to jest zmienny jak kobieta rano patrzę susza ani kropli deszczu a tutaj już 20 litrów pokazuje. Oby się sprawdziło.

Północ kujawsko-pomorskiego nie sprawdzają się prognozy opadów deszczu.Ostatni miesiąc,przeważnie słonecznie ,zimno ,sucho.Do pełni szczęścia brakuje wyższej temperatury +2 tygodnie bez deszczu i praktycznie mamy step :wacko:

Szymi40    372

Wg deszczomierza w kwietniu spadło 50 l/m2

U   mnie  tyle  to z  rynny  z  dachu  nie spadło... :(

staszek131415    2020

Ja tam zamiast na odżywki wydawać to księdzu na mszę dałem o deszcz i dziś leje jak z cebra ale niewierzącym nie polecam tej metody B)

Rolnik1973    1248
Napisano (edytowany)

Nosz kulfa jutro znów ma padać. Znowu nie da posiać. A już 3 tydzień w proteście przeciw deszczowi nie był w kościele i h.. dało.

Edytowano przez Rolnik1973

master20002    151

Nosz kulfa jutro znów ma padać. Znowu nie da posiać. A już 3 tydzień w proteście przeciw deszczowi nie był w kościele i h.. dało.

Rolniki, za dużo plotkujesz przy płocie z sąsiadami. Jak wiadomo jak "chłopy" gadają to na deszcz :lol: hehehe

starybudnik    15

Właśnie nie wiem czy siać azot na jare bo zrobiło się sucho. A po tych mrozach zboża nie wyglądają dobrze.

staszek131415    2020

to u sąsiada niewerzącego za miedzą nie pada

Pada pada bo modlitwa pomaga wierzącym i nie wierzącym tyle że oni gdzie indziej mają rozliczenie B)

Milosz27    177

Na jutro zapowiadają deszcz  ciekawe  ile  w tym  prawdy 

Nas i tak nie sięgnie... jak zawsze z resztą już na środę opady przesunięte. U nas pogoda jak dopłaty w tym roku B)

Kamil1996    17

:)

Germański ciągnik kup to pomoże u nas pełno tych złych zachodnich maszyn to susza na całego. Coś w tym jest :lol:

Niby ma coś spaść, oby jak najwięcej ale jak model gfs pokazuje 10 l to może z 3-4 spadną. :unsure:

Ulman    275

Dziki wschód - wyżyna zachodnio wołyńska gm Ulhówek dziś spadło 9mm wczoraj 2mm, przedwczoraj 7mm. Przerwało mi siew soi :(

Rolnik1973    1248

No dzięki Bogu nie padało nic, dało posiać. Nic pogoda się nie sprawdziła bo zapowiadali deszcz od rana a kropla nie spadła.

lukasz222    2344

A nie uświadomili Cię jeszcze, że Bóg z tym jaką masz teraz pogodę nie ma nic wspólnego, prócz tego, że stworzył wszelakie uwarunkowania do tego by warunki atmosferyczne "istniały" i mogły się zmieniać? ;)

Thomas2135    1190

W Mikokołaja też wierzycie?
Dzisiaj z rana było pochmurno, ale ok 11 zaczęło nieźle przygrzewać. Pewnie ok 22°C było. W tej chwili 18 °C.

Niech sobie wierzą w co sobie chcą bo mogą :) w Mikołaja też wierzą zapewne nie jeden msze zamówił o pomyślność w dobytku :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się