Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RafaKdziela    135

Kup sobie deszczomierz, bo u Ciebie co rusz ładnie wlewa i pada.

Aktualnie 7,8°C, ale robi się sucho. Ostatni dobry deszcz spadł ze 2 tyg temu.

Miałem jeden już to od przymrozków w zeszłym roku mi go rozwaliło .Dobre 10 litrów na metr napadało .W Tucholi jeszcze więcej .

jonek98    872

Dziś pogoda ładna,tylko się Sahara powoli robi. W nocy nie nadają przymrozkow a tu. juz jest plus

Wiadomość z agroFakt.pl

Milosz27    177

Miałem jeden już to od przymrozków w zeszłym roku mi go rozwaliło .Dobre 10 litrów na metr napadało .W Tucholi jeszcze więcej .

W Tucholi do 10litrów jeszcze z 5 brakowało...

Edytowano przez Milosz27

macio9554    19

W nocy na szczęście bez mrozu i oby tak zostało bo czytając to co tu piszecie to zaczynam obawiać się o swój jęczmień. 

Thomas2135    1192

Wczoraj świeciło, wiało i było zimno. Dzisiaj pochmurno i też zimno. Spadło kilkaset kropel na metr i tyle z deszczu.

songo    871

u mnie pada co drugi dzień. Chociaż teraz trochę mniej, bo mi woda z pól zeszła, szkoda że bardzo dużo wygniło.

milanreal1    290

W nocy spadło 0,5mm, liczyłem że popada w dzień (przynajmniej tak radary meteo przedstawiały) ale niestety chmury doleciały tylko do Ciechanowa.

Agrest    349

Cały dzień się zanosiło na deszcz i w końcu się zdecydował i spadł.  Pada troszkę ponad godzinę z różnym natężeniem co daje na tą chwilę 5mm.

starybudnik    15

No i dolało za 24h, aż 0.5mm. Normalnie szał. Trawy po tych mrozach to gorzej wyglądają jak 2 tygodnie temu. Zboża tak samo.

Roki212    83

Godzinę temu padał lekki deszczyk potem śnieg obecnie deszcz ze śniegiem i jak na obecną porę to upał aż 2 na plusie  :lol:

Agrest    349

W deszczomierzu 11mm. Cieszy mnie to bardzo. Teraz jest szansa, że zacznie ściągać kolejne opady.

daremw    128

U mnie około 10 mm, z tym że jak rano wstawałem to troszeczkę biało było, no i sam ranek przyniósł temperaturę poniżej zera a dokładniej -2. Nie wróży to niestety urodzajnego roku na użytki zielone. Sam deszcz był oczekiwany bo już dawno nic sensownego nie popadało a miałem posiane prawie 3 ha trawy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się