Skocz do zawartości

Polecane posty

STIG0013    406

zamojszczyzna ciągle jakiś deszcz jęczmień jary nie skończony o łubinie nie wspominając(woda stoi na polu)

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    1249

Dziś lało, padał grad, już nie ma szans posiać w kwietniu bo na weekend ulewy nadają. Żeby dziś nie padało to by w piątek może wlazł.

macio9554    19

Czytam właśnie na prognozie długo terminowej dla mojej miejscowości że na 3 maja przewidują 107 litrów deszczu na metr kwadratowy. Czy to jest w ogóle możliwe ?? 

Lider19    32

U nas nad ranem możliwy mały przymrozek ,z dnia na dzień coraz zimniej oby nie było mrozu . Dziś cały dzień słońce wiatr i zimno .

marulekk    61

@Rolnik1973 trzeba kupić jakiegoś germańca  4x4 to trochę wcześniej pomieszasz błoto :)

mnie chmury mijały bokiem  ale konkretnie wiało a ok. 14 to jakiś huragan z pół godziny dmuchał, jedna wielka chmura kurzu z mojego tydzień wcześniej zasianego pola trawą z owsem  ;[ mam nadzieje, że nie poleciało dużo na Białoruś

soltys48    315

zamojszczyzna ciągle jakiś deszcz jęczmień jary nie skończony o łubinie nie wspominając(woda stoi na polu)

Dziś lało, padał grad, już nie ma szans posiać w kwietniu bo na weekend ulewy nadają. Żeby dziś nie padało to by w piątek może wlazł.

Pany oddajecie mi trochę tej wilgoci- proszę!!

Północna wlkp sucho jak diabli i w dodatku bardzo silny wiatr suszy bardzo mocno

iron    394

U mnie wody jest pod dostatkiem narazie ale za to rano -3 .a teraz + 4 i k...a jak cokolwiek ma rosnąć?

Thomas2135    1192

Wczoraj widziałem prognozy to w przyszłym tygodniu deszcze w całym kraju. Popada czy nie trudno, ale temp w dzień na północy 7 °C. W taką piździawę to nic nie będzie rosło. Trawy żyto wszystko stoi w miejscu a myślałem, że chociać żyto skoszę w połowie maja. Kolejny dzień wieje i świeci słońce co jakiś czas.

Rolnik1973    1249

Też bez przymrozków. Uff udało się podrapać, teraz z godzinę poleżę żeby przeschło i do wieczora posieję jak nie popada.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się