Skocz do zawartości

Polecane posty

LeF    24

Kujawsko pomorskie, powiat Żnin - i tu pytanie do kolegi wyżej. Jakim sposobem powiat Żnin jest w Wielkopolsce ? ;)

Na razie 5,5 mm, przestało padać. Wczoraj ok 21 spadł 1,0 mm a w czwartek gdy w Żninie było oberwanie chmury i 9,0 mm w kilka minut u mnie nie spadła ani kropla....

Czekam za jutrem bo niby tez coś popada. Na tą chwilę w kwietniu tylko 14 mm.

Wiadomość z agroFakt.pl

milanreal1    290

Ok 17 zaczęło padać, spadło ok 5,5mm. Dobre i tyle bo wczoraj jak pryskałem żyto odżywkami to już się zwijało. Oby jeszcze dopadało.

Milosz27    177

Trzeba iść na mszę dać bo nawet u mnie dzisiaj popadało nie intensywnie ale ładnie równo ok 2.5godz. niewiele ale dobre i to chociaż nawozy powciągało. Na jutro radar też coś pokazuje zobaczymy.... Niech pada bo byłem na polu godzinę po deszczu to szału nima ziemia jak gąbka wszystko wciąga jedynie w dołku trochę błoto. Jak by tak chociaż co trzeci dzień popadało i ciepło to coś by nadgoniło :) pomarzyć dobra rzecz... wszędzie ale nie u mnie.

Ok 17 zaczęło padać, spadło ok 5,5mm. Dobre i tyle bo wczoraj jak pryskałem żyto odżywkami to już się zwijało. Oby jeszcze dopadało.

Niby niedaleko ale u mnie 8mm spadło. Ładne kałuże na podwórku, jutr ma poprawić niby

marekfarmer    4522

Wczoraj  spadło  aż  9l  Bogu  dzięki  za to  i oby  tak  co tydzień   w sobotę  taki  opadł  był  aż   do września   to będzie  dobrze

icek1    178

A co ma bóg wspólnego z opadami jak w ubiegłym roku była susza to nie pomógł

SIEWCA    24

Wczoraj  spadło  aż  9l  Bogu  dzięki  za to  i oby  tak  co tydzień   w sobotę  taki  opadł  był  aż   do września   to będzie  dobrze

Niby niedaleko ale u mnie ok 15-stej kilka razy zagrzmiało i spadło 12 mm deszczu a dzisiaj już 3 i wygląda że będzie więcej .......może w końcu zacznie wszystko rosnąć

thug    196

patrząc na radar w końcu koledzy z kuj-pom dostaniecie wody pozdrawiam

kabus55    54

Raczej jest to wątpliwe. Wczoraj parę kropli i dzisiaj nad ranem także i wygląda, że to już wszystko. Byłem rano obejrzeć buraki cukrowe, to nawet w miejscu gdzie w poprzednich latach na wiosnę ciężko było przejechać, nasiona nawet nie pękają. A w zeszłym roku wydawało się, że gorzej być nie może, a jednak chyba może.

Anetka1    67

Susza to jeszcze będzie bo obecnie to co niektórzy panikują bo jednak pada i to wystarczająco

renovoltage    72

Ciekawe gdzie pada, do wczoraj od początku marca spadło 15 litrów,  co dało ledwie 50  litrów od początku roku, w kujawsko pomorskim co roku poznajemy coraz bardziej ekstremalne ataki suszy,  wilgoć w glebie od  trzech  lat sięga max do 50 cm dalej popiół.

@ Thug

Popatrz uważnie jak te opady idą ...  http://misi.ayz.pl/pogodynka/

ptaszyna    125

patrząc na radar w końcu koledzy z kuj-pom dostaniecie wody pozdrawiam

No, fakt, nareszcie, na radarze widać że tylko nad nami ładny pas chmur, na wodomierzu już 12mm.

Kondzio55    24

Wczoraj i w nocy ładnie popadało.Zboza i kukurydza się cieszą.

Edytowano przez Kondzio55

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się