Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RafaKdziela    135

Dokładnie Szymi u mnie też kropki na cały dzień można policzyć .Nawet na radarze pokazuje ,że u mnie pada ,a to guzik prawda .

Milosz27    177

Co sprawdzę prognozę jakiś opad się pojawia za 6 godz go niema... Dzisiaj miało padać taaa 3 krople na cały dzień tak jak pisał Rafał.

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    315

I u mnie to samo, ozime wyjebało jare wschodzą tragicznie............oj ciężki to będzie rok ciężki

krzeniek    5

łódzkie,  piątek padało do południa  ,sobota cały dzień  i dzisiaj  jeszcze poprawiało w południe , na razie wody jest dość .potrzeba teraz trochę pogody trzeba szykować pole pod kukurydzę .

chuck00    10

U mnie pada praktycznie bez przerwy już drugą dobę, o 20:00 było 16-17mm w deszczomierzu, ma jeszcze padać a gdzie zasiewy... :blink:

Thomas2135    1190

za***iście ciepło od kilku dni. 8,5 °C. Szkoda nawozy na łąki siać, bo przy tej temp nawet nie zadziałają. Na żyto rozsieję saletrę a reszta poczeka na ocieplenie. Coś wilgoci w ziemii jest, ale za zimno by rosło.

pep14    1

U mnie od piątku wieczora do niedzieli w południe 31L, także wody jest pod dostatkiem, ale nigdzie nie stoi więc cały czas uzupełnia zasoby z zeszłego roku. W marcu miałem 54L.

akaku    69

Fajnie macie, u nas nawet nie wiadomo czy siac nawozy albo czy rozlewać gnojowicę na lucernę aby nie przypalić bo tak sucho jest 

Tomek42    20

No teraz może coś u was chlapnie , u mnie od soboty dziś dopiero bez opadów , jest ok:)

bieniek_88    52

U mnie płn. Mazowsze trochę tylko kilka dni temu pokropiło. Nie wiem skąd oni mają te prognozy:-|. Niby ma codziennie padać a nie pada, ehhhh...

Milosz27    177

Dzisiaj wialo i zimno reszte ostatniej wilgoci wywieje... jutro mialo padac ale z tego co widze gowno z tego bedzie ale jakos mnie to nie dziwi.

Thomas2135    1190

Na mazurach stał się cud. 10 minut temu zaczęło padać spokojnie a teraz przez kilka minut takiego grubego ulewnego deszczu. Chwilę potem znów spokojnie pada i zobaczymy jak długo. Jutro, albo dzisiaj polecę z saletrą na żyto na kiszonkę.

Już po deszczu.

Edytowano przez Thomas2135

akaku    69

Ociepliło się i zaczyna pochmurno robić się. Oby popadało coś z tego 

Thomas2135    1190

Na mazurach znów popadało od 13-15:30 z przerwami spokojnego deszczu czasem tylko mżawki.

Edytowano przez Thomas2135

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się