Skocz do zawartości

Polecane posty

LeF    24

Kujawsko pomorskie 07.04 lekki wieczorny deszczyk 2,5 mm. Dziś bez deszczu.

Łącznie w kwietniu 7,5 mm

Jedna z prognoz wyrzuciła opady dla mojego regionu na niedzielę. Ciekawe czy się sprawdza..... Oby bo sucho u nas!

thug    196

icm  to nie radar tylko modele UM i COamps także na icm masz prognozę na trzy dni do przodu , ale masz rację są to modele o najlepszej sprawdzalności rzadko kiedy się myli

natomiast to http://radar.bourky.cz/ radar czyli opady i burze w czasie rzeczywistym a dokładnie 10 minut opóźnienia

nie ma nic trafniejszego od UM http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2016040812&row=436&col=181&lang=pl&cname=Wroc%B3aw

Lider19    32

Wiem że ICM to nie radar ale wczoraj z kumplem sprawdzaliśmy te Twoje radary i dzwoniliśmy do znajomych tam gdzie pokazywały największy deszcz i nie do końca się sprawdziło ale zachmurzenie sprawdzało się 100%.

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    393

U mnie pada od wieczora.
niby tylko 8mm ale zacina także pomiar mało miarodajny, bo wody wszędzie pełno nawet rowem leci.

szczypka    58

trochę w nocy popadało teraz delikatnie kropi idealnie mi  pasuję jadę opryskać marchew afalonem  

pwdkh    0

U nas prognozy były, że ma padać od połowy tygodnia. Wysiałem sobie wszystko bo chciałem zdążyć przed deszczem. Nie pada i nie zanosi się. Delikatnie mogłoby pokropić. Zobaczymy co będzie. Prognozy się nie sprawdziły chociaż chmury były

ws71    36

Powiat sepolno krajenskie ,kujawsko-pomorskie od stycznia okolo 50l na .metr.Zapowiada sie potezna susza

Thomas2135    1190

Przestaję zaglądać do tego tematu póki u was nie przestanie padać. Tego kraju jest tyle co nic ale przez swoje położenie pogoda jak widać. Zimno, pochmurno i kilka kropel wczoraj. Jak już ma nie padać to niech jest ciepło. Trawa, zboże nie rosną jak powinny. Taki sam kwiecień jak w 2015.

dwojakowski    1

Powiat sepolno krajenskie ,kujawsko-pomorskie od stycznia okolo 50l na .metr.Zapowiada sie potezna susza

A ja mam 8 ha do zasiania wjadę może w maju zachodnie Swiętokrzyskie

Tomek42    20

No jest generalnie całkiem inaczej niż w zeszłym roku, jest słońce jest deszcz jak na uprawy pogoda wymarzona jak na razie , oczywiście jak ktoś zdążył ze wszystkim ,  a w zeszłym roku od lutego się kurzyło , aż do jesieni ,do późnej jesieni, nawet nawet pszenicy ani rzepaku nie można było posiać ba , zaorać nie szło bo pług nie wchodził a jak wszedł to zaraz bezpieczniki rwało bo tak sucho i twardo było:) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się