Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

thug    196

http://meteomodel.pl/gfs-para/T2M/240

-20 w Niemczech 5 marca  modele wariują

http://www.wetterzentrale.de/topkarten/fsgfsmeur.html

szykuje się bardzo duży jak na marzec incydent zimowy zdaje się że jeszcze wiele się może wydarzyć

gfs wypluł jak dla mnie bardzo niepokojącą  prognozę

http://www.weatheronline.pl/cgi-bin/expertcharts?LANG=pl&MENU=0000000000&CONT=euro&MODELL=gfs&MODELLTYP=1&BASE=-&VAR=tmp2&HH=240&ZOOM=0&ARCHIV=0&RES=0&WMO=&PERIOD=

Edytowano przez thug

Wiadomość z agroFakt.pl

RafaKdziela    135

Zimno i wiatrt silny wieje i do tego co chwila coś popaduje często gęsto nawóz leci z nieba :-)

bukat82    32

W dzień napada śniegu ~ 5 cm i dwa dni świeci słońce i topnieje, znowu sypie i dwa dni świeci słońce i topnieje :wacko:

Milosz27    177

Około godzinę temu dość intensywnie padał śnieg z deszczem chwilę i zrobiło się biało teraz nawet kałuże są to naprawdę u mnie anomalia, bo padało :lol: 

Tomek42    20

U mnie jest tak mokro że ziemia nie przyjmuje.

Przyjmie przyjmie , część na pewno spłynie ale dużo wejdzie a wody w tych czasach nigdy za wiele :), oby w maju też tak podało tej wody 

iron    393

U mnie nalalo dużo. ale odziwo dzisiaj butów nie zgubiłem w polu .jak myślicie jechać z RSMem. ? bo miałem zamiar jutro rano

jonek98    871

Przed 15 może przez 20 minut wystąpiły bardzo intensywne opady śniegu jak przyjechałem ze sklepu to musiałem odśnieżać samochód  :) Wracając widoczność była może ze 50-70m i wtedy l-ka postanowiła mnie wyprzedzić jadąc dobrą 100 

Tomek42    20

Tomek a u Ciebie jeszcze nie mokro???

Mokro mokro, szkoda ,że nie może się to magazynować w ziemi, boję sie że będzie jak ostatnio , przyjdą upały i będzie suszyć nie miłosiernie :)

Terry24    17

Niech pada i ze 100l na metr do końca lutego,a potem jeszcze pół marca (równomiernie)w kuj-pom wody mało widac po rowach melioracyjnych jeszcze puste

Thomas2135    1190

Wegetacja powoli rusza, żyto rośnie, trawa zaczęła puszczać listki a 2 godziny temu spadło 1cm śniegu i mróz lekki trzyma.

bibi    2

W dzień napada śniegu ~ 5 cm i dwa dni świeci słońce i topnieje, znowu sypie i dwa dni świeci słońce i topnieje :wacko:

U nas jest tak samo! Na podwórku mam dosłownie błoto po kostki, a mąż wczoraj przejeżdżał z pustą przyczepą przez nie zaorane pole i prawie się zakopał! Masakra jakaś, a chcieliśmy zasiać owies... mieszkamy w Dolnośląskim.

knoro93    165

I czym Ty sie przejmujesz? Jeszcze marca nie ma a ta już owies chce siać. Do połowy marca jeszcze daleko póki do siewu wtedy sie zaczniesz martwić.

jonek98    871

U mnie zaobserwowałem zjawisko które wystąpiło chyba pierwszy raz od zimy,wiosny 2013 a mianowicie w rowie pojawiła się woda,a pogoda taka jak wczoraj tylko mniejsze opady śniegu.Może ten rok nie będzie taki zły jak tamten bo chyba gorzej się nie da choć do newralgicznego maja,czerwca jeszcze bardzo daleko 

Terry24    17

w stawie w którym w inne lata było 4 metry wody jest obecnie ok 0,5m(winne susze w latach 2014i2015),rowy melioracyjne całkowicie puste(tylko zielsko) najstarsi mieszkancy nie pamietają takiej sachary jaka była w tych latach

bukat82    32

Mokro mokro, szkoda ,że nie może się to magazynować w ziemi, boję się że będzie jak ostatnio , przyjdą upały i będzie suszyć nie miłosiernie :)

W sumie wziąć pod uwagę lato 2015 i to że zebrałem tylko jeden pokos z siana to człowiek całkiem inaczej patrzy na tą wodę teraz   -_-

Edytowano przez bukat82

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się