Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

Wiadomość z agroFakt.pl

thug    196

-8 st zobaczymy co będzie na koniec miesiąca oby nie było fajerwerków

Tomek42    20

włąśnie skończyłem oglądać anomalię Polska wygrała z Francją :D  :D !!!!!!!!!!!

Hihi, to  że wygrała to jeszcze nie tak ale anomalią jest ,że bez przed zawałowej końcówki :)

iron    394

wieczorem było już -18 teraz jest pochmurno i -10 .niby ma coś popadać

miwigos    80

Jak koledzy i koleżanki nic nie wymarzło śnieg wyleczył ,czy nikt już nie robi testów ,a może nie wierzycie w ich wiartgodność

Dsz    8

raczej to ostatnie żeby test był wiarygodny to nie jest takie łatwe; wykuj z ziemi rośline nie uszkadzając korzeni w tej chwili sięgają na ok 40cm ,pszenica ma podczas żniw korzenie nawet do 200 cm ,szok termiczny np: z -15 do +15 jak zabierasz z pola rośliny do testu, wybranie roślin z plantacji np na jednej działce można mieć rośliny w gorszym lub lepszym stanie, trzeba to jakos wypośrodkować dla wiarygodnosci testu i jakiegoś określenia procętowego.                                                           Oczywiście można robić testy ale jest prawdopodobne ze nie bedzie wiarygodny jak w jedną tak i w drugą strone

knoro93    165

Chyba Cie troche nieco wyobraźnia poniosła. Żyto bym sie zgodził że głębiej siega ale pszenica ma nie całe 90 korzeni w warstwie do 20 cm także jak tam te pare korzonków sięga dalej do tych 50 cm to aż tak wiele nie znaczy.

Edytowano przez knoro93

Dsz    8

Tak myslałem o życie pszenica mniej zgadza sie. Wracajac do tematu wykucie prubki prawidlowo z ziemi nie uszkadzając rosliny to jeden z wielu czynników wplywajacy na poprawnie przeprowadzony test

tomekZ058    75

u mnie śniegu przybywa bardzo szybko,opady które zapowiadali w TV się sprawdziły,temp.na tą chwilę -6

jaco25    262

tomekZ058 z jakiego regionu Podkarpacia jestem bo u mnie tzn w pow. Jasło może 3 cm jest.

miwigos    80

Jak wykopałem 9 dni temu bylo + 1 jak kopałem i siedem dni stała w oborze w tep,około 15 stopni,a teraz poszła do domu 23 stopnie to chyba się dobrze zaklimatyzowała

Edytowano przez miwigos

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się