Skocz do zawartości

Polecane posty

S-Piotr    48

Nawaliło z 5-8 cm szału nie ma ze starym na polach może 10-12cm leży.

Wiadomość z agroFakt.pl

knoro21    8

Idzie luty załóż ciepłe buty. A nie nawozy sypać tą pora.. do połowy marca daleko nie ma co panikować

PETECNC355    3

Pada już drugi dzień, z tym, że wczoraj cały czas a dziś z 30 minut pada a 1,5 godz. cicho. Po szkole odśnieżyłem a teraz już ok.1 cm w pół godziny świeżego napadało. Jakby nie popadało to pewnie byśmy z wujem już się do sezonu przygotowywali ale jak pada to nie ma co :(

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Śniegu z 20cm,zawieje,zamiecie,na dworze nieprzyjemnie.W zeszłym roku sypałem nawóz 1 marca w mrozie i ogólnie kiepskiej pogodzie,ale kto wtedy nie posypał to do maja nie wjechał.

Roki212    83

Dziś w pogodzie słyszałem że początek marca ma być niby ciepły około 10 stopni, ciekawe jak to się im sprawdzi...

Jeśli tak to będzie ostro się topił ten śnieg...

magnum123    47

Bardzo bardzo zimno choć jest tylko -7, lekki wiatr i tak od13-tej sypie śnieg. Na wiosnę chyba trzeba jeszcze poczekać, oby jak najkrócej.

Rolnik1973    1249

U mnie po kolana, ale co się dziwić jeszcze miesiąc do wiosny, potem roztopy, rozlewiska i dobrze jak pod koniec kwietnia się w pole wejdzie, także jeszcze luz-bluz i na wyrko.

pawelol111    709

Pod koniec kwietnia? W lutym trzeba rzepaki sypnąć... U mnie 30cm śniegu i powoli odwilż.

magnum123    47

cały dzień pada,śnieg mokry, ciężki, lekko się topi. Jak to wszystko zacznie topnieć to może być nie za wesoło.

Piotrek1975    318

U mnie po kolana, ale co się dziwić jeszcze miesiąc do wiosny, potem roztopy, rozlewiska i dobrze jak pod koniec kwietnia się w pole wejdzie, także jeszcze luz-bluz i na wyrko.

I jeszcze dobra d*pcia lub 07.42% była to już nie chcę lepiej :D

PETECNC355    3

Wczoraj przez wieczór niecałe 5 cm spadło. Dziś już się topi bo jest na plusie i byle do wiosny :)

soltys48    315

no to zaczynamy roztopy jest +- 40cm śniegu więc do końca tygodnia pływamy na podwórku

magnum123    47

w dzień + 8 śnieg prawie stopniał i na dodatek leje mocny deszcz. Jedno wielkie bagno

pawelol111    709

U mnie sadzeniak leży w piwnicy gdzie woda sięga nawet 0,6m... I znów dźwiganie... Obecnie +1 i duuuuużo śniegu.

Piotr12    5

U mnie od trzech dni piękna wiosenna pogoda słońce i wiatr, wszystko ładnie schnie :)

soltys48    315

dlaczego najgorsze? przynajmniej nawozy da się posiać.......sądzisz,że zboża mocno to odczują???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się