Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    1248

Za noc 12 l deszczu, nad ranem mokry śnieg ze 4cm i niech to zamarznie to dopiero zboża będą zamarynowane, a jeszcze 2 miechy zimy.

thug    196

w styczniu przynajmniej tak wynika z nowych aktualizacji prawdopodobnie nie będzie wejścia dużego mrozu

Renault85-15TX    167

Obyś tylko kolego miał rację ! Dzisiaj byłem na polu woda stoi ze śniegiem na całości pola jak by teraz złapał na to mróz to to wszystko pod tym lodem się ukisi  :(.

thug    196

wiesz tak dobrze to nie będzie bo mróz będzie tylko nie taki duży

milanreal1    290

Przy takiej pogodzie jak obecnie czyli opady i wysoka wilgotność powietrza temperatura niska nie jest. Paraliż na drogach ale przynajmniej opady są i uzupełnia niedobory w glebie. U mnie już 24mm w tym miesiącu czyli prawie średnia na styczeń.

master20002    151

Dzisiaj jak wstałem o 4 to było 3 stopnie na plusie. Cały wieczór i noc lało jak z wiadra, śniegu nie ma już wcale, ale za to wszystko pływa. Zamróz nie puszcza wody w spód. Teraz jest 6 stopni i pochmurno.

Tomek42    20

tak, i zaraz znów mrozy , nic nie robić w tym polu to styczeń dopiero , jeszcze będzie czas tam czas spędzić :),  +2 i leje 

robi57362    53

no u mnie to prawie powódź sporo napadło w nocy do południa śnieg teraz wszystko się roztopilo i za szopa mam druga sadzawke po kolana wody . z tym zasilanie gleb woda to bym się sprzeczal ziemia zamarznięta co nie stanie w dolkach to popłynie i tyle będziemy widzieć wody

XTRO    159

u mnie całą noc padał deszcz, rano śnieg, na polu woda, teraz nadają mrozy i jak to zamarznie to znowu będzie loteria

w styczniu przynajmniej tak wynika z nowych aktualizacji prawdopodobnie nie będzie wejścia dużego mrozu

u mnie według prognoz w sobotę w nocy -15

thug    196

daj źródło  jednak modele cały czas się aktualizują i chyba coś rzuci tego mrozu tym razem arktycznego trzeba obserwować aktualizację

soltys48    315

Zgadza sie dzisiaj na swieckiej tragedia jechalem przed poludniem do Tucholi to w jednym miejscu widzialem ze tirowcy kopali ziemie z rowu i sypali na droge bo jeden w poprzek stal reszta ruszyc wtedy nie mogal B) mowisz o tym samym miejscu?

Dzisiaj z rana snieg dawal napadalo 12cm ze spodu lod na to ten mokry snieg to byla bajka na drogach temp. ok 0

NIe tiry stały przy wjeździe do Chełmna, a te doły po kopaniu piachu widziałem jak wracałem do domu(były po prawej stronie jadąc ze Świecia)

teraz u mnie +1

matingus    107

w tej chwili -2,nie dawno wróciłem z trasy,na drogach szklanka...............

drogówka jak zwykle śpi.............

Edytowano przez matingus

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się