Skocz do zawartości

Polecane posty

iron    394

pada śnieg dosyć mocno chwilami i mocno wieje.temp. -9 .5. rolnik ty naprawdę za Bugiem mieszkasz bez urazy dla innych normalnych ludzi ale żałować parę złotych na głupi raxil to istne igranie z ogniem.

matingus    107

-16 w tej chwili.

kolego u Ciebie na plusie. :)  czyli odwilż

Edytowano przez matingus

Wiadomość z agroFakt.pl

miszka16    58

Nie. W skali Fahrenheita oczywiście :D:P Celsjusza -15

Edytowano przez miszka16

Tomek42    20

człowieka już szlak trafia jak nie mróz to susza albo powódź zawsze coś . u mnie tz lubelskie pow leczynski śniegu nic a mróz w nocy do -23 w dzień ok 14 . sądzę że rzepak w tym roku będzie drogi bo i tak nie za piękny był to teraz wogóle nie będzie

Nie za piękny był bo w pył siany, jak wszędzie prawie , zboża to samo czekało się na deszcze i tu guzik , wtedy mieliśmy gorąco za to teraz zimno , jak nie kijem to pałą :)

miszka16    58

Człowiekowi głupoty do głowy przychodzą bo śniegu nie ma a na odśnieżanie jestem zadysponowany ;[

Nowy81    22

od 1 7 stycznia po chwilowej odwilży ponowne wejście zimy z mrozem całodobowym  miejmy nadzieje ze ze śniegiem

Podaj źródło  tej przepowiedni. Tvn bodajże +10 podaje:).

Ktoś trafi...

ryszrol    4

Niby miało odpuścić termometr rtęciowy na wysokości 1 metra pokazuje -19, elektroniczna stacja pogodowa przy gruncie -16 na wysokości 1,5metra -12,8 i na 3 metrach -10,8

slawek1234    18

co do temperatury to ,,pogodynka,, u mnie się sprawdza idealnie, gorzej z opadami,ale biorąc pod uwagę gdzie mieszkam (3 km. od lotniska wojskowego w Powidzu) to opady tu występują bardzo bardzo minimalne,           zapowiada się delikatnie cieplejsza noc od poprzedniej

ptaszyna    125

a tu taka ciekawostka temperatura gleby (gruntu)

@thug nie jest tak źle, to dane ze stacji 10 km ode mnie; http://94.40.25.25/

Nie wiem tylko na jakiej głębokości mierzą temp. gruntu ale pewnie tam gdzie wpływa to na korzenie roślin.

Edytowano przez ptaszyna

jaco25    262

w pow. Jasło mróz powoli pęka od 19 -8 i się utrzymuje do tego niebo zachmurzone ale śniegu jak nie było tak nie ma.

agrolublin    29

Widzę że nowy rok już źle się zapowiada.Nie dość że w zeszłym była potworna susza kiedy plony spadły o kilka-kilkanascie procent i jeśli już udało się cokolwiek posiać na jesień to teraz wszystko wymarznie i nawet nie na co wjeżdżać z nawozem.Rok temu mimo że aż takiego mrozu nie było to był śnieg w styczniu i w kwietniu

Tomek42    20

Witajcie,  dalej jest -10 ale śniegu dopadało jak w prawdziwą zimę :), potem wkleję może jakieś fotki dla pocieszenia oka 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się