Skocz do zawartości

Polecane posty

miszka16    58

U mnie 6:30 -18 na 3m.Z oziminami nie mam problemu bo nie zasiałem za to mam problem z przechowalnią na ziemniaka i poidła pozamarzały.

Wiadomość z agroFakt.pl

miwigos    80

-15 i wiatr ,napewno wszystko do przesiania ,prawie 100 ha ,tregedia tak jak 4 lata temu, jutro też taki mróz ,a za tydzień chyba poprawka ,kolegoROLNIK może zimno ci nie straszne ,ale w moich stronach jak by było -25 to by większąść rurociągów z wodą gminną by zamarzła,więc nie mów że to nie problem

Edytowano przez miwigos

thug    196

najmroźniej nad moją chałupąattachicon.gifNajzimniej.jpg

ta mapa nie mówi całej prawdy są miejsca zimniejsze od Twoich stron niestety mamy lokalne spadki ponizej -20

wszystko się okaże w przyszłym tygodniu po solidnej odwilży

jaco25    262

W pow. Jasło kolejna noc -16 bez śniegu ale też bez wiatru jęczmień da radę? teren dolinny a co ciekawe u teściowej 30km dalej teren bardziej wyżynny i - 19 o 23 wieczorem.

Edytowano przez jaco25

lebek5    9

W małopolsce pow. dąbrowski o 8 rano -15 lekki wiatr 0 śniegu.Jak myślicie jak by wykopał Muszelkę i wsadził w domu będzie widać czy odżyje czy padnie?

thug    196

będzie po czasie widać  ja tak robiłem w 2012 ale z muszelki zrobiło się siano a kopałem zieloną

Rolnik1973    1248

Chodziłem z ciekawości po miesiącu stania odpalić ursusa. Załączyłem grzanie świecy i podpompowałem paliwo zafurgotał ogień w kolektorze i 4 razy zahełtał i odpalił trochę się potrząsł i chodził równo.

marluk    29

W małopolsce pow. dąbrowski o 8 rano -15 lekki wiatr 0 śniegu.Jak myślicie jak by wykopał Muszelkę i wsadził w domu będzie widać czy odżyje czy padnie?

tak z ciekawosci spytam. Po co chcesz to robic?

rumcio40    7

Myślę sobie, że trzeba szukać polisy ubezpieczeniowej i sprawdziić na jaką kwotę ubezpieczyłem zasiewy(pewnie za nisko)

knoro93    165

Ciekawe jestem jak wygląda okrywa śnieżna w Rosji. Jeżeli w Rosji sytuacja jest podobna do naszej to zapewne czekaja nas podwyżki cen zbóż co z pewnościa troche zrekompensuje nam straty. Ale to narazie gdybanie zobaczymy jak rozwinie się sytuacja.

marian2011    111

Ja już w podwyżki nie wierzę w tym sezonie mieliśmy wszystkie kataklizmy z suszą  w większości kraju i kilku krajach i co ceny zboża są jakie są niskie ,ceny mleka tuczników rolnicy sami wiedzą , więc liczenie jak wymarznie to będzie mniej zboża i ceny podskoczą niestety mało realne

Jurniczek    15

Próba zrobiona.Wszystko zmarznięte.Sąsiady do góry podskakują z radości.A uj z tym wszystkim!!!.Tyle pracy i kosztów szlak trafi w ciągu dwóch dni a debil jeden z drugim ma żal że KRUS mały płace.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się