Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

matingus    107

kolego lepiej nie....

wigilię ma być 12*C oj zmienia się klimat.co to za święta bez śniegu...

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Wiadomość z agroFakt.pl

icek1    178

Ludziska na swięta celowo leca do ciepłych kurortów by nie oglądać sniegu

PeterG14    114

Źle się robi - pies zaczął gubić zimową sierść. Dziś blisko 9st dobiło. Słyszałem że po sylwestrze ma przyjść ochłodzenie, jednak bardziej spodziewałbym się nocnych przymrozków i w dzień 5-6 stopni niż jakiś konkretny zimowy akcent. Pierwszy raz od kiedy pamiętam w grudniu ani razu nie leżał śnieg.

soltys48    496

No snieg u mnie leżał w zeszły wtorek aż do środy

Przydałyby się już jakieś mrozy żeby zahamować tą galopującą wegetację-ciekawe jak zachowają się oziminy jeśli nie zastopuje się wegetacji  

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Kas    152

Jadąc z Niemiec wczoraj,w okolicach Berlina widziałem kwitnące drzewa!

Modele już kilku dni widzą po 29 grudnia znaczne ochłodzenie tyle że bez śniegu

Edit: Wszystko już wycofali :P

Edytowano przez robert123farmer

Soltys85    16

Dzis z rana burza z piorunami...nas lekko zachaczyło wszystko poszło na Sniadowo - Łomże chyba ciekawe co tam sie działo bo wygladało to groznie dosyc...

daremw    128

a ja będąc w oborze myślałem że mi się tylko wydawało że dwa potężne błyski były, no widocznie jednak nie wydawało się  he he ale grzmotów nie było

marian2011    111

WLKP słoneczko świeci ok 15 stopni nic tylko w pole i siać tylko nie wiadomo jakie zboża oziminy czy jare :)

pawelol111    719

Odkopywałem dziś rurki z drenażu na polu to normalnie szok.... ziemia była wyschnięta na do tego stopnia że metr od powierzchni wykopywałem glinę o niewielkim procencie wilgoci....

soltys48    496

dziwisz się przecież są ogromne niedobory

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

RafaKdziela    152

U mnie jest ,co dzień tak ciepło i nie wygląda na Grudzień ,a na wiosnę i prawie ,co dzień pada ,lub leje .Zboża ozime rosną dalej ,żyto ,tak się wytobiło ,że już kępy się robią .Jak tak dalej będzie to sam nie wiem i będzie trzeba pryskać antywylegaczem .

I love salsa

thug    196

pąki na drzewach co się dzieje a światowe modele pokazują nam na dzień dzisiejszy bardzo ciepły styczeń ,luty ,marzec i w normie kwiecień ,maj, czerwiec,

i bardzo mokre właśnie kwiecień ,maj zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Thug

soltys48    496

pólnocna wlkp dziś +13C

3000 postów

icek1    178

Dziś u nas ciepło brak wiatru i opadów jest słonecznie i przyjemnie   swięta będą

soltys48    496

tylko wyglądają jak Wielkanoc a nie Boże Narodzenie

3000 postów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez garek
      Koledzy mam problem moja stara maszynka ( 20 letnia ) się wykończyła te wszystkie gilety machy polsilwery to se można wsadzić.Myśle nad taką http://facetaria.pl/merkur-klasyczna-maszynka-do-golenia-futur-satyna-merkur-solingen-niemcy-p-451.html ma ktoś może podobną i czy warto wydać tyle kasy ?
    • Przez Zetor5340
      Szukałem,nic nie znalazłem wiec napisałem ten temat.
      No,własnie na pewno czesc z was ma komórke,bo to przydatne urządzenie
      Chciałbym wiedziec jakie macie marki i modele swoich sprzetów,jesli to nie jest tajemnicą..
      Co jest w nich dobre i przydatne a co raczej nie pasuje i wam przeszkadza.
      Piszcie ,chetnie zobacze jakie posiadacie sprzety.
      Ja mam aktualnie Nokie 3310 i jestem zadowolony,nie psuje mi sie,jest prosta w obsłudze.
      A wady to wiadomo jak w starych telefonach,a mianowicie brak polifonii,troche juz sie muli ze starosci ale jakos chodzi,juz mi sie cyfry na przyciskach zmazaly ale mam ja tak dlugo ze jak pisze cos to juz pamietam gdzie co jest.
      Tak wiec prosze o wypowiedzi.
    • Przez MARTINUS
      Ja pierwszy raz jechałem, a potem uczyłem się jeździć CIAPKIEM :huh:
      -U-R-S-U-S- C-328
      Pozdrawiam
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Luke16
      Jako że jestem tech. wet. działając czynnie ponad 8 lat w zawodzie. Na moich terenach gospodarstwa, albo już się zamknęły, albo będą się zamykać. Wczoraj rozmawiając z klientem, sam stwierdził że dzieci krowy będą na zdjęciach widziały i też jestem tego zdania że obecne pokolenie jest pokoleniem ostatnim trzymającym bydło. Młode osoby? Na sporej ilości klientów na palcach jednej ręki policzę kto chce zostać i jeszcze jakiś palec zostanie. Nie mogę zrozumieć jedynej rzeczy, którą opowiadał mi dziadek, tata czy klienci że kiedyś gospodarstwo dziedziczylo się z dziada pradziadka. Teraz młodzi nie chcą nawet słyszeć. Już widzę co raz to więcej wyprzedanych gospodarstw. Co najwyżej ziemia zostaje i tyle. Niestety chodząc po tych oborach aż ciarki przechodzą bo piękna obora wyciągi a tam jedna krowa. Jak to u Was wygląda?