Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kondzio55    24

Zaczeło wczoraj po 22 a skonczyło dzisiaj po 14. Jakieś 15mm bedzie.Jeszcze na dodatek burza przeszła ale szkód nie narobila.Jedynie ten wiatr,słome porozrzucał,plandeke ze sterty prawie zerwał i jedno okno otworzył w oborze.

bieniek_88    52

Przez cały poprzedni tydzień dobrze ponad 50 mm. W tym tygodniu już jest 27,9 mm na m2. Na podwórku mokro i na polach miejscami woda stoi.

Wiadomość z agroFakt.pl

marulekk    61

na wschodzie cały dzień popaduje ale z rana przez jakąś godzine tak dowaliło deszczu, że C-360 grzebała się rozrzutnikiem i musiałem rzucić robote, teraz z 1-2 dni przerwy w robocie a tu zapowiadaja codziennie deszcz a od niedzieli śnieg

jak nie było pól roku deszczu to teraz pogoda musi nadrobić zaległości :)

szczypka    58

jak na złość popaduje rano burza teraz lekko kropi a dachu na chlewni niema proszę o jeszcze dwa tygodnie bez deszczu i mrozu 

iron    393

dzisiaj rano wichura połączona z ulewà spadlo.ok 10mm.

matingus    107

całą noc padało i dzień,na dodatek wieje.w nocy ładna burza,grzmiało i błyskało.....

a tu opryski czekają......................

lukejro    142

hehhe No u mnie też przydałoby się parę dni pogody bo buraki do wykopania i pszenica do posiania ;)

daremw    128

U mnie codziennie od sporego czasu popaduje po kilka mm, po wierzchu błoto mokro, a jak wczoraj piasek orałem to kurzył się taki suchutki, ziemia trzyma wilgoć na wierzchu a pod spodem sucho, nie przesiąka

bieniek_88    52

Dzisiaj znowu deszczowo. O 12 przeszła burza, zjawisko niespotykane raczej u mnie o tej porze roku. Przed chwilą jak zganiałem krowy do obory z pastwiska padał deszcz z gradem.

pit17    11

Niby pada a u mnie od sierpnia w studni ani grama wody. Niestety braki sa ogromne

RafaKdziela    135

U mnie od dobrych 2 tygodni przepaduje .Nawet na piasku w dołkach na ścieżkach woda stoi .Dziś kolejny dzień większość czasu solidnie padało .Niestety w czasie przymrozków deszczomierz mi pękł i nie wiem ile dopadało .Miałem kontrolę z biura wojewódzkiego  to na pole ledwo wjechali i już ich nie było ,ale udało się im wyjechać taka zupa na glinie :)

soltys48    315

i u mnie pada ale jak orałem dość głęboko ugór(ponad 30cm) to wyorywała się sucha ziemia

icek1    178

U was pada a u nas jakoś tak srednia ziemia przemoczona na 15 cm

W stanach zima już szaleje w Chicago śniegu 30zm podobno od 100 coś lat nienotowane opady, oby u nas tak nie było tylko, Barbara ma być po wodzie to ciekawe jakie bedą swięta, podobno mówią zimę bardzo śnieżną w tedy, oby nie boardzo było

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się