Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

iron    394

35mm mam w miarce .kolega dzisiaj orał na 15 cm przemokło .pszenice już kiełkują

Wiadomość z agroFakt.pl

mati8991    10

a u nas leje i wszedzi błoto sie robi  :D pszenica arkadia już ładnie powschodziła i jeszcze bedzie wschodzic bo przez te bryły duzo nasion na wierzchu . pszenzyto maeztozo juz kiełki puszczaja  Małopolska okolice Wadowic

Marcincc360    55

Od środy mrzawka poprzed spokojny deszcz aż do dziś rana :) przemokło na ponad 15cm. Cieszę się bo zboża będą wschodzić :) Wrocław

marian2011    111

Deszcz deszcz nareszcie zboża zadowolone, po niedzieli cały tydzień też ma być przekropny jednak jutro ma być bezdeszczowy zobaczę czy im się sprawdzi może opryski zrobiłbym

Lukasz82    2

A u mnie jak nie było istotnego opadu tzn pow 2mm od nie pamiętam kiedy tak nie ma.Rzadkie wschody i wszystko stoi.

daremw    128

Coś i u mniedelikatnie rusza w końcu, wieczorkiem zaczęło delikatnie kropić i tak do tej pory, właściwie nic to nie dało ale przynajmniej rozmięknie 2-3 cm na wierzchu a zapowiadają niby dalsze opady to przynajmniej będzie wsiąkało a nie spływało ;)

fireseba    101

Dziś trochę popadało na oko 5l od lipca takiej ulewy nie widziałem. Wieczorem zerknę do miski ile popadało:P

00004810b.png

Edytowano przez fireseba

jonek98    872

U mnie od kilku dni pada raz mocniej raz słabiej ziemia powoli przesiąka na podwórku stoją kałuże może orka zimowa nie będzie mordegą

matingus    107

widzę kolego że u mnie w łódzkim spadło najwięcej,tylko tego nie widać w czasie orki.wczorajsza orka i sucha ziemia się wywala,orka nie głęboka.

ale cały tydzień zapowiadają opady myślę że będzie ok....

RafaKdziela    135

Wczoraj nawiedziła nas ulewa i dziś pada .Na polach pięknie mokro i wszystko rośnie .Wczoraj byłem na Jasnej Górze to tak lało na mieście ,że rzeki wody płynęły 19-21.

bieniek_88    52

Wczoraj cały dzień padał deszcz i dzisiaj powtórka z rozrywki. Jest dobrze, przez dwa dni spadło 25,5 mm na m2. Oby tak dalej.

milanreal1    290

Przez weekend ponad 25mm. Czyli norma z wielolecia na październik już spadła. Ale oby padało dalej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się