Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

mamy 3 stycznia a w oddali widzę new hollanda talerzującego pole po kapuście :blink: Coś się ta zima nie udała :D Oziminy zieloniutkie byle tylko jakiś mróz nagle nie przyszedł

Wiadomość z agroFakt.pl

Wegetacja roślin trwa w najlepsze bo pola o pięknym zielonym kolorze. Żeby tylko takie same były na wiosne. W najblizszym czasie w moim regionie nie zapowiadają powrotu zimy. Żeby tylko nie chciało byc tak jak w zeszłym roku...

marian2011    111

Taki jest urok pracy rolnika taka pogoda była by w marcu to już było by po zimie ale mamy styczeń i zima z mrozami przyjdzie oby tylko popadał śnieg ale i tak już nie wesoło oziminy rosną

thug    196

niestety pogoda przebiega podobnie jak w zeszłym roku i mam pewne obawy ze wyż rosyjski zechce zejść trochę na zachód właśnie na przełomie stycznia i lutego i w lutym myśle ze tak bedzie oby wtedy był śnieg tak jak napisał marian

rolniku360    69

U nas koleś dziś orał w najlepsze i się dziwiłem jak ursusem tego dokonał ale ursus c360 + ug3 i przyoruje obornik z listopada

thug    196

bądzmy dobrej nadzieii w myśl powiedzenia nic dwa razy sie nie zdarza

banan575    104

+5 stopni popoludniu snieg i slizgawica, wieczorem deszcz i chlapa ciapa, a w nocy pewnie przymrozek i rano bedzie lodowica

thug    196

no i tak przegladałem modele numeryczne i już pierwsze symptomy na wejście zimna sie pojawiają po połowie stycznia

Luke16    144

u mnie też i to strasznie gruby leci z nieba ale temperatura na plusie 2 stopnie

PETECNC355    3

U mnie od samego rana pada dość mocno. Płatki grube to szybko przybywa. Już spadło ok. 3 cm. Temp. pomiędzy 2 a 3 na minusie.

gienio007    3

Ani deszcz , ani śnieg uprawą nie zaszkodzą . Najgorsze szkody może wyrządzić mróz i to przed -10 , bo zboża zaczęły puszczać młode korzenie .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się