Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

Wiadomość z agroFakt.pl

szczypka    58

ja mam jeszcze jakieś 0,3ha marchwi na polu teraz troszkę przykryta śniegiem ale myślę że się jeszcze uda ją zebrać

ZUCH1234    72

świętokrzyskie od godziny 4 pada śnieg bez przerwy jak by było z -3 to by sie juz zaspy porobiły a tak to jest breja

mati8991    10

sypie i sypie raz pamiętam ze tez tak było (z osiem lat temu) prawie tez na dzień nauczyciela chociaz sie to stopi i woda bedzie ozime beda miały co pic bo susza jak cholera okolice Wadowic małopolskie

marian2011    111

No nadzieja że oziminy ożyją  pierwszy deszczyk od zasiania jutro będzie 3 tygodnie jak siałem ,jutro też ma padać potem tylko wypatrywać jakiegoś dnia bez przymrozków i bezdeszczowego aby zrobić oprysk ,WLKP

Kondzio55    24

Pada,pada,pada.Bez przerwy od 10;40 az do teraz. Z 5 cm warstwy sniegu juz jest :) Łodzkie doczekało się od miesiąca

adrian3005    45

W świętokrzyskim  u mnie od 6 padał śnieg cały czas do 15 , od 15 leje ładny deszczyk. Ziemia pięknie nasiąknie i będzie lekko orac  :)

thug    196

no u mnie susza  zaczyna się łamać spadło 40 litrów na.......................hektar  

a na poważnie mżawka

lonoh    30

thug na srode icm i na radarze deszcu widac potezna chmure idaca na wroclaw oby nigdzie nie zboczyla:D:D

hubertuss    483

Na południu Polski padał śnieg w centrum też. A na południu podlasia ojciec wczoraj siano zwiózł. Suchutkie jak pieprz zbelowane. Tego jeszcze nie były, żeby siano w październiku wozić.

Szymi40    373

no u mnie susza  zaczyna się łamać spadło 40 litrów na.......................hektar  

a na poważnie mżawka

Chcesz żeby ziemia  szoku  dostała- tyle  czasu  wody  nie widziała......powolutku musi  się do  wody  przyzwyczajać,  u  mnie napadało  [śniegu i deszczu ]  tyle  że  przemiękło  na  5-8  cm. :)   oziminy  zaczną  wschodzić.

milanreal1    290

Wczoraj po południu zaczęło coś chlapać, spadło całe 1,5mm. Mimo tak małego opadu, gleba nie mogła tego przyjąć. Żeby piasek był tak spieczony to rzadkość.

agrolublin    29

No powiem że troche zimno.Jeszcze tylko zostały buraki i bedzie w nimi męka jak nie popada bo jeszcze 2-3 tygodnie temu jak orałem pod pszenicę to pięknie wszystko poszło ale już zaczyna się sucho robić.Zobaczymy jak to bedzie bo pozostała jeszcze jesienna orka.

matingus    107

kolego jeszcze zapowiadają deszcz.mam nadzieję że jeszcze popada,aby ta orka była przyzwoita...

u nie jeszcze 25 ha do orania w tym na 10 ha obornik idzie.jeszcze czekam....

Rodzice przedwczoraj wracali z Bukowiny to na południu atak zimy a całą drogę przez A1 aż do Torunia śnieg z deszczem. Przy zjeździe na Pelplin dopiero przestało padać deszcz. Tego dnia pod Malborkiem nie spadło nic a wczoraj cały milimetr...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się