Skocz do zawartości

Polecane posty

ryszrol    4

U mnie po niby suszy już wspomnienie.

co to? pod rynną!!!! ty chłopcze nie wiesz co to susza.przyjedz na pogranicze kujawsko-pomorskiego i pomorskiego to zobaczysz pod rynnami piach i kurzawę

Rolnik1973    1249

z rynny woda nie dotyka ziemi, odpływa betonowym korytkiem przy ścianie za stodołę bo mi pod bramą woda nie potrzebna. Akurat szłem bramę zamykać i tak cyknąłem. W dzień zrobię na środku podwórka i będzie tak samo zielono.

post-29431-0-62535200-1443933098_thumb.jpg

Edytowano przez Rolnik1973

Wiadomość z agroFakt.pl

songo    871

w opolskim oleski to tak właściwie już chyba ponad miesiac nic nie pada. A od kwietnia to chyba 5-8x deszcz może padał, z czego 2-3x mocniej.

matingus    107

u mnie żeby znaleźć trującego muchomora to cud,o takich to pomarzyć.

susza zrobiła swoje......

corrado    217

Grzyby są ale zaczyna ponownie być sucho, a był moment że tą wilgoć było już ładnie widać.

Nie no grzyby się pokazują wczoraj gdy orałem córka weszła do lasu przy polu 15 kozaków znalazła. Byłem dzisiaj przejść się do pól jak wschodzi no wschodzi igiełki się pokazują to znalazłem 10 kozaków i 1 jedynego prawdziwka. Trzeba się przejść a się znajdzie.Całe lato sucho było teraz coś będzie.

thug    196

Tobie również życzę dużo deszczu ale dla mnie jest to dobra prognoza ale zobaczymy jak będzie ze sprawdzalnością ostatnio bywało bardzo różnie

Rolnik1973    1249

A to temu dziś już 5% grzybów tego co wczoraj, a noc ciepła i mglista to ja rankiem worek i do lasu a tam cienizna. Kurde lato dziś aż nie do wiary w koszulce.

PeterG14    114

Mi już ręce opadają, rano oglądałem w Tv prognozę to od jutra deszcz do końca tygodnia. Jak o 14 wróciłem do domu włączyłem tą samą stację i już do końca tygodnia ani kropli deszczu z tym że zimno. 

RafaKdziela    135

Sucho ,sucho niestety .Kurcze dopiero wczoraj trąbili ,że będzie ładnie padać ,a tu zonk .Dziś sąsiedzi orali to tylko tuman kurzu było widać .

iron    394

u mnie wczoraj o 23 padało 2mm spadło ale w prognozach nic o deszczu nie było mowy. ziemia ledwo mokra sie zrobiła

rolnik90_01    5

Jeśli anomalie, to widziałem dzisiaj kwiaty na jabłonce. Latem uschła prawie cała. To co się ostało teraz puściło nowe listki z kwiatami. 

Edytowano przez rolnik90_01

Ksawery    26

ja próbuje orać i jest padaka, bryły potężne, ciężko pług wbić. zastanawiam się czy w ogole jest sens orać czy siać po agregacie podorwkowym. orka teraz jeszcze bardziej przesuszy ziemie i jak nie popada to bedzie gorzej niż tam gdzie nie było orane. jak myślicie?

matingus    107

dużo :lol: u mnie jak zwykle 00

teraz zaczęło mocniej wiać ....

Edytowano przez matingus

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się