Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

tomek73    186

Piszecie że u was temperatury ma minusie, U mnie też z -5, ale miała być + 1000 wczoraj.

Znowu się nie sprawdziło i jednak kredyty będę musiał spłacać.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafto    29

W nocy -10, wiatr i zero śniegu :/ chyba zmienia nam sie klimat :/ jak powtórzy się ubiegłoroczna zima to będzie bardzo nie ciekawie :(

Edytowano przez rafto

PETECNC355    3

Jeszcze nie niczym nie przesądzaj szczególnie w przypadku żyta. W ost roku w ojciec przejechał po śniegu ciągnikiem w życie, wiosna po zejściu śniegu żyto ładne zielone, a tam gdzie ciągnikiem wszystko żółte, już myślałem że wyszła nieplanowana ścieżka, ale po 2 tyg zaczęło się zielenic i potem dogoniło resztę pola ;)

To dobrze, trochę mnie uspokoiłeś. Po za tym zapowiadają odwilże to powinno być ok :)

saszeta    73

-4. Spadło ze 2 cm śniegu w nocy a od rana ma padać deszcz przez cały dzień

+

Asia87    9

południowa WLKP dokładnie PKE -11 st bez okrywy śnieżnej :( Oby to nie była zapowiedź lutego 2012!!

jaro    163

No to mam dzisiaj dokładnie dwa razy więcej-jeżeli o mróz chodzi.Śniegiem zaś mógłbym się podzielić z całą Wielkpolską :D .

Luke16    144

jaro i z łódzkim u nas - 6 i idzie w górę ... a śniegu jak nie było tak nie ma...

GREMLIN    2

-13 ,silny wiatr, śniegu prawie nic bo prześwituje ziemia (odczuwalna -23) pewnie znowu pszenżytko poleci ,kiszonki zmarżnięte 15 cm -oto całe ocieplenie klimatu o którym pieprzą w tv ,a najmrożniejszy jest zawsze styczeń,a w lutym dopiero śniegi przynajmniej u mnie (zachodnie krańce mazow.)

PETECNC355    3

-7 mocny wiatr i dość ładnie sypie. W prognozach zamiana śniegu w deszcz i znaczne ocieplenie :(. Jak na tę porę wolę śnieg a nie chlapę.

GREMLIN    2

+1 w nocy chyba deszcz spadł bo jest niesamowita szklanka na nogach nie idzie ustać, samochody jeżdżą około 15km na h ,bo wcześniej na drogach lokalnych był lód MASAKRA -zero piaskarek chyba czekają że samo stopnieje

marian2011    111

Oby nie było powtórki z początku roku,teraz połowa grudnie mróz był pokrywa śniegu była ok 10 cm a teraz mamy ciepło słonecznie dzisiaj nic na razie nie zapowiada śniegu oziminy zielenią się i rosną wielkopolska

kissmy...    57

już ruszyła u Was wegetacja? u mnie noce na razie są dostatecznie chłodne, ale obawiam się, iż czeka nas kolejny rok atrakcji - na szczęście!

"Wiązano pojawianie się El Niño z chłodniejszymi, śnieżnymi zimami w USA, suchszymi, bardziej gorącymi latami w Ameryce Południowej i Europie oraz suszami w Afryce. Podczas jednego z ataków El Niño zachodnia część Ameryki zalana została powodziami, podczas gdy Azja i Australia doświadczyły suszy."

milanreal1    290

U mnie wegetacja trwa pełna parą. Ale to nic dobrego nie wróży, jeszcze 5 dni temu było prawie -20 a od 2 dni jest 8 stopni na +.

pronarek80a    1

W dzień jakieś +4 wczoraj było +6, śnieg na niższych terenach jeszcze leży na wyższych nie ma już kilka dni, drogi oblodzone, nie ciekawie zaczyna sie robić !

PETECNC355    3

W chwili obecnej pada deszcz i jest 5 stopni na plusie i potwierdzam, że wegetacja ruszyła. Na dwa tygodnie w przód nie zapowiadają żadnych zmian. Niech z 2- 3 dni nie pada to owies będę siać :D

damian40000    85

u nas trzeci dzień cały czas na + teraz jest 5 i pada deszcz. Wegetacja tak szybko nie ruszy bo ziemia była zmarźnięta na dobre 20cm.

milanreal1    290

To śniegu wcale u Ciebie nie było że aż tak zmarzła? U mnie wegetacja trwa w najlepsze.

damian40000    85

śniegu właściwie nie było 1-2 cm dopiero w nocy 23 trochę padało ale 24 wszystko się rozpuściło. A mróz był spory kilka dni było cały czas poniżej -10.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się