Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Serwis pogodowy dla rolników

Szymi40    370

W  dzień  spadło  20  mm.  -  [ cały  sierpień  nic]   ziemia  przemiękła  na  2-3  cm.    była jak  popiół.

Wiadomość z agroFakt.pl

ryszrol    4

Przesadza z lekka już niedługo u niego będzie powódz a mieszkamy raptem 17km od siebie a u mnie susza 

marekfarmer    4505

Jak na razie  we wrześniu  spadło  50l/m2   Jest  dobrze  a zapowiadają na dziś  opady  oby  jeszcze dolało

bobienko    140

U mnie padało prawie przez cały piątek,wczoraj fajnie się pracowało agregatem scierniskowym.

daremw    128

Tylko się cieszyć, też niby na dziś zapowiadali opady a jak na razie to ładne słoneczko przeplatające się z chmurami które deszczowe nie są. Ostatnie 10 mm niewidoczne, tylko trawa wsiewana rok temu zareagowała, reszta nic. Żeby nie trawa ostatnio wzięta w dzierżawę to pastwiska już by nie było, trawa (jeśli tak to można nazwać) kiepska ale przynajmniej zapasu sianokiszonki nie narusza się przez około 3 tygodnie. Jedna wielka lipa

milanreal1    290

W piątek spadło 5mm. Zacząłem orkę pod oziminy po kukurydzy i łubinie skała, gleba nie przyjmuje wody. Nawet po tych 5mm woda stała. Po zbożach i szybką podorywką po żniwach gleba jest wilgotna i dobrze się orze. Nie wiem skąd ta wilgoć, ale to dodatkowy argument żeby tuz po żniwach robić uprawy.

marekfarmer    4505

Dzisiaj spadło  już  5lm2  i  zaczyna padać    oby  tak dalej  :)  W końcu  Pan Bóg się  zlitował  i nam wodę  darował  :) :) :)

matingus    107

u mnie w łódzkim też przepaduje,chociaż dziś dożynki i festyn pogoda powinna być inna.ale deszcz potrzebny....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się