Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

gorąco gorąco jak diabli, podobno jeszcze wtorek taki i środa burze oby nie wariactwa jakieś tylko, do końca tyg przekropnie  górach ale nas ma załapać jeszcze zasięgiem

daremw    128

u mnie niby w prognozie mówili że może popadać a skończyło się jak zawsze... kompletnie nic

szczypka    75

35*C w cieniu stoje przy śrutowniku i patrzę jak się do mnie kurz przykleja masakra nieda się wytrzymać a tu już 31sierpnia

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    502

+35 w cieniu tragedia na pastwiskach trawy dla krów na trochę lepiej niż na tydzień.........wody!!!!!wody!!!!!

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

PeterG14    114

Zapowiadali że od zachodu miało padać wczoraj, dziś i jutro a tu w ciągu jednego albo dwóch dni zmienili na upał i słońce bez chmur. Kpina i tyle. Chyba w tym tygodniu kukurydza pójdzie w pryzmę bo i tak już mogą być problemy z ubiciem.

Piotrek1975    318

U mnie jutro kosze QQ choć nie jest jeszcze taka sucha. Dziś tak piekło że robić nie szło, czy te upały się kiedyś skończą? Już mi to ciepło zbrzydło :blink:

Rolnik1973    1334

Ale oile wzrosła liczba polaków spędzających wakacje w kraju co poprawiło dochody pensjonatów ihoteli. A wy dalej germańców wspieracie. Dziś 34*c jak w piekle.

zetorki12    2378

Rozumie że słowo germaniec piszesz małą literą , ale Polaków napisać małą to byś się wstydził ;[ .

ZETOR TEAM

matingus    107

dziś koszenie QQ na kiszonkę usługowo gorąco...................34*C

w tym roku już dosyć tych upałów....

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Pali jak w lipcu robiłem kiszonkę dzisiaj zaczołem nie obyło się bez awari ale do rzeczy w ciągniki jest gorzej niż na polu a tnę Zetorem 7245 no cóż taki mamy klimat

Rekord temperatury we wrześniu to 34,9. Dzisiaj bez wątpienia zostanie pobity ten rekord. Może nie na Dolnym Śląsku, ale dzisiejsza data przejdzie do historii.

Gorąco gorąco i wiatr ale podobno ostatni dzień dziś u mnie 34 st ale coś się na niebie robi oby doszło coś bo rzeka już nie wydala pomału

matingus    107

w cieniu 35.6*C upał

dziś znajomy powiedział ,,Jaki pierwszy wrzesień taka cała jesień"             oby się nie sprawdziło.

niby coś od zachodu idzie,ale widzę że mnie ominie....    jak zwykle.

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

adamn999    2

pod poznaniem burza ale niestety piaskowa totalna sachara wiatr wieje i z pół niesie sam popiół deszczu brak

RafaKdziela    154

Za oknem potężna burza zbliża się z okolic Bydgoszczy i zaczyna kropić .Niebo jasne ,jak w dzień .

I love salsa

fireseba    101

dziś zderzył czołowo się dwa samochody. Rolnik kupił nowego Jelonka i talerzówkę 6m i talerzował 100m dalej, taki był kurz na drodze że auta nie widziały się nawzajem

marekfarmer    4982

Po wczorajszym  upalnym dniu  przyszła  nawałnica :)  Spadło  35mm   w końcu  jakiś  porządny  opad  :D

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

PeterG14    114

W nocy dość obficie dolało, aktualnie jeszcze coś przelatuje. Może jeszcze tak lać i lać, ale na dziś chyba powoli będzie kończyć. Z tego co pokazują w Tv praktycznie codziennie coś ma popadać ale coś nie chce mi się w to wierzyć.

Edytowano przez PeterG14

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez marcin974
      a gra sie w to tak pierwsza osoba mówi trzy słówka a nastepna mówi tak zeby pasowały do tych poprzednich
      oto przykład;
      za siedmioma morzami -> żył sobie ksiaże -> który miał rower -> górala z przezutkami _>(....)
      kledzy pamietajcie by czasem sie opanowac mnie tez kiedys ponioslo
      wiec moze ja zacznę
      dawno dawno temu-> za siedmioma górami ->żyła sobie kombajnistka....
    • Przez garek
      Koledzy mam problem moja stara maszynka ( 20 letnia ) się wykończyła te wszystkie gilety machy polsilwery to se można wsadzić.Myśle nad taką http://facetaria.pl/merkur-klasyczna-maszynka-do-golenia-futur-satyna-merkur-solingen-niemcy-p-451.html ma ktoś może podobną i czy warto wydać tyle kasy ?
    • Przez Zetor5340
      Szukałem,nic nie znalazłem wiec napisałem ten temat.
      No,własnie na pewno czesc z was ma komórke,bo to przydatne urządzenie
      Chciałbym wiedziec jakie macie marki i modele swoich sprzetów,jesli to nie jest tajemnicą..
      Co jest w nich dobre i przydatne a co raczej nie pasuje i wam przeszkadza.
      Piszcie ,chetnie zobacze jakie posiadacie sprzety.
      Ja mam aktualnie Nokie 3310 i jestem zadowolony,nie psuje mi sie,jest prosta w obsłudze.
      A wady to wiadomo jak w starych telefonach,a mianowicie brak polifonii,troche juz sie muli ze starosci ale jakos chodzi,juz mi sie cyfry na przyciskach zmazaly ale mam ja tak dlugo ze jak pisze cos to juz pamietam gdzie co jest.
      Tak wiec prosze o wypowiedzi.
    • Przez MARTINUS
      Ja pierwszy raz jechałem, a potem uczyłem się jeździć CIAPKIEM :huh:
      -U-R-S-U-S- C-328
      Pozdrawiam