Skocz do zawartości

Polecane posty

klama    5

Gdzie wy tyle sniegu macie ? U nas średnio moze koło 10 cm. Łódzkie pow. wieluński

KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

razor275    279

U mnie dziś od rana spadło już jakieś 10cm łącznie będzie około 20cm

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

emilko    19

z 8/9 grudnia około godziny 7 na termometrze było -17, śniegu kilka centymetrów, teraz temperatura średnia około -5

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    165

Coś w tej pogodzie się pokićkało-pamiętam że kiedyś było tak że oglądało się telewizję w zimie a tam-Wrocław +2 ,Warszawa 0 ,Poznań na plusie a u nas pogoda taka że nawet teściowej na dwór nie wygonisz :D (-20 czy i ponad 30 ,śniegu od metra ,pękające drzewa)-a teraz raptem -8 i 2-3 cm śniegu-świat się kończy...

marian2011    112

wielkopolska dziśiaj rekord ponad -10 śniegu ok 10-15 cm na polach wczoraj uruchomiłem ciągnik i wypchałem śnieg z obejścia podobno łykend odwilż

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

woj. pomorskie 40cm śniegu i -6 :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Również pomorskie, 1,5 cm śniegu i mrozek od - 3 do - 8 nocą.Nie równo śnieg padał w regionie :P

thug    209

oj chyba będzie mieć jeszcze kilka wejść dużych mrozów w tym i przyszłym roku blisko wigilii będzie w nocy około minus 20st na przeważajacym obszarze Polski

Thug

zorzyk2    51

Coś w tej pogodzie się pokićkało-pamiętam że kiedyś było tak że oglądało się telewizję w zimie a tam-Wrocław +2 ,Warszawa 0 ,Poznań na plusie a u nas pogoda taka że nawet teściowej na dwór nie wygonisz :D (-20 czy i ponad 30 ,śniegu od metra ,pękające drzewa)-a teraz raptem -8 i 2-3 cm śniegu-świat się kończy...

Białe niedźwiedzie migrują na zachód :)

darek1972    52

Masz rację, ostatnie dwie zimy były wyjątkowo łagodne jak na Suwalszczyznę, niedźwiedziom jest już za ciepło u nas :D

wlkpmder    6

Jak tak będzie deszcz padał to po "białym szaleństwie" nie będzie śladu w temperatura na plusie :wacko:

wlkpmder    6

U Ciebie śniegu po pachy a u mnie po śniegu niedługo nie będzie śladu :/ drogi mogły by być czarne jak teraz ale na polach przydało by sie troche śniegu

PETECNC355    3

U mnie na północy wielkopolski deszczyk pada ale z 5 cm śniegu jeszcze leży. Temperatura cały dzień na +. Może na święta się coś zmieni :) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez pyszalek
      Niestety sytuacja zmusiła mnie do ogłoszenia bankructwa. Nie wiem, jak to wygląda i jakie wymogi trzeba spełniać. Znacie może te procedury?
    • Przez dadak34
      Cześć wszystkim. Posiadam mały biznes i muszę przenieść na dysk komputera dużo dokumentów. A przez dużo mam na myśli kilkaset. Czy ktoś z was ma może jakiś pomysł jak to zrobić szybko? Nie chodzi mi o stanie przez kilka dni ad skanerem bo nie ma m zbytnio na takie coś czasu
    • Przez Mefiu1993
      Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety,
      Z góry dziękuję za poświęcony czas

<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSff6yjyhCbb_3BXCEGBNYzTvqLt6abvctVE9kPAhEd73mqp5g/viewform?embedded=true" width="700" height="520" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładuję...</iframe>
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.