Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

klama    4

Gdzie wy tyle sniegu macie ? U nas średnio moze koło 10 cm. Łódzkie pow. wieluński

emilko    19

z 8/9 grudnia około godziny 7 na termometrze było -17, śniegu kilka centymetrów, teraz temperatura średnia około -5

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    163

Coś w tej pogodzie się pokićkało-pamiętam że kiedyś było tak że oglądało się telewizję w zimie a tam-Wrocław +2 ,Warszawa 0 ,Poznań na plusie a u nas pogoda taka że nawet teściowej na dwór nie wygonisz :D (-20 czy i ponad 30 ,śniegu od metra ,pękające drzewa)-a teraz raptem -8 i 2-3 cm śniegu-świat się kończy...

marian2011    111

wielkopolska dziśiaj rekord ponad -10 śniegu ok 10-15 cm na polach wczoraj uruchomiłem ciągnik i wypchałem śnieg z obejścia podobno łykend odwilż

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

woj. pomorskie 40cm śniegu i -6 :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Również pomorskie, 1,5 cm śniegu i mrozek od - 3 do - 8 nocą.Nie równo śnieg padał w regionie :P

thug    196

oj chyba będzie mieć jeszcze kilka wejść dużych mrozów w tym i przyszłym roku blisko wigilii będzie w nocy około minus 20st na przeważajacym obszarze Polski

zorzyk2    50

Coś w tej pogodzie się pokićkało-pamiętam że kiedyś było tak że oglądało się telewizję w zimie a tam-Wrocław +2 ,Warszawa 0 ,Poznań na plusie a u nas pogoda taka że nawet teściowej na dwór nie wygonisz :D (-20 czy i ponad 30 ,śniegu od metra ,pękające drzewa)-a teraz raptem -8 i 2-3 cm śniegu-świat się kończy...

Białe niedźwiedzie migrują na zachód :)

darek1972    45

Masz rację, ostatnie dwie zimy były wyjątkowo łagodne jak na Suwalszczyznę, niedźwiedziom jest już za ciepło u nas :D

romek6340    203

po zimie ?? u mnie tak zasuwa sniegiem ze do jutra to zawiane wszystko bedzie :)

Do mnie też już doszedł jakoś przed godzin... góra dwie. Strasznie sypie

wlkpmder    6

Jak tak będzie deszcz padał to po "białym szaleństwie" nie będzie śladu w temperatura na plusie :wacko:

Fartrac675dt    89

U mnie sniegu prawie na filce na polu a droga zawiana po szyję a mam prawie 180cm wzrostu piersze odpychanie przed kościelne za mną

wlkpmder    6

U Ciebie śniegu po pachy a u mnie po śniegu niedługo nie będzie śladu :/ drogi mogły by być czarne jak teraz ale na polach przydało by sie troche śniegu

PETECNC355    3

U mnie na północy wielkopolski deszczyk pada ale z 5 cm śniegu jeszcze leży. Temperatura cały dzień na +. Może na święta się coś zmieni :) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd? 
    • Przez ARWO

Witajcie, 
      Co chciałybyście dostać na dzień kobiet? Tradycyjny kwiatek, czy może zasugerować naszym panom coś innego. A może sami panowie coś podpowiedzą? Czekam na Wasze propozycje