Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
klama    4

Gdzie wy tyle sniegu macie ? U nas średnio moze koło 10 cm. Łódzkie pow. wieluński

KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

razor275    279

U mnie dziś od rana spadło już jakieś 10cm łącznie będzie około 20cm

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

emilko    19

z 8/9 grudnia około godziny 7 na termometrze było -17, śniegu kilka centymetrów, teraz temperatura średnia około -5

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    164

Coś w tej pogodzie się pokićkało-pamiętam że kiedyś było tak że oglądało się telewizję w zimie a tam-Wrocław +2 ,Warszawa 0 ,Poznań na plusie a u nas pogoda taka że nawet teściowej na dwór nie wygonisz :D (-20 czy i ponad 30 ,śniegu od metra ,pękające drzewa)-a teraz raptem -8 i 2-3 cm śniegu-świat się kończy...

marian2011    111

wielkopolska dziśiaj rekord ponad -10 śniegu ok 10-15 cm na polach wczoraj uruchomiłem ciągnik i wypchałem śnieg z obejścia podobno łykend odwilż

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

woj. pomorskie 40cm śniegu i -6 :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Również pomorskie, 1,5 cm śniegu i mrozek od - 3 do - 8 nocą.Nie równo śnieg padał w regionie :P

thug    196

oj chyba będzie mieć jeszcze kilka wejść dużych mrozów w tym i przyszłym roku blisko wigilii będzie w nocy około minus 20st na przeważajacym obszarze Polski

Thug

zorzyk2    50

Coś w tej pogodzie się pokićkało-pamiętam że kiedyś było tak że oglądało się telewizję w zimie a tam-Wrocław +2 ,Warszawa 0 ,Poznań na plusie a u nas pogoda taka że nawet teściowej na dwór nie wygonisz :D (-20 czy i ponad 30 ,śniegu od metra ,pękające drzewa)-a teraz raptem -8 i 2-3 cm śniegu-świat się kończy...

Białe niedźwiedzie migrują na zachód :)

wlkpmder    6

Jak tak będzie deszcz padał to po "białym szaleństwie" nie będzie śladu w temperatura na plusie :wacko:

Fartrac675dt    89

U mnie sniegu prawie na filce na polu a droga zawiana po szyję a mam prawie 180cm wzrostu piersze odpychanie przed kościelne za mną

wlkpmder    6

U Ciebie śniegu po pachy a u mnie po śniegu niedługo nie będzie śladu :/ drogi mogły by być czarne jak teraz ale na polach przydało by sie troche śniegu

PETECNC355    3

U mnie na północy wielkopolski deszczyk pada ale z 5 cm śniegu jeszcze leży. Temperatura cały dzień na +. Może na święta się coś zmieni :) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez garek
      Koledzy mam problem moja stara maszynka ( 20 letnia ) się wykończyła te wszystkie gilety machy polsilwery to se można wsadzić.Myśle nad taką http://facetaria.pl/merkur-klasyczna-maszynka-do-golenia-futur-satyna-merkur-solingen-niemcy-p-451.html ma ktoś może podobną i czy warto wydać tyle kasy ?
    • Przez Zetor5340
      Szukałem,nic nie znalazłem wiec napisałem ten temat.
      No,własnie na pewno czesc z was ma komórke,bo to przydatne urządzenie
      Chciałbym wiedziec jakie macie marki i modele swoich sprzetów,jesli to nie jest tajemnicą..
      Co jest w nich dobre i przydatne a co raczej nie pasuje i wam przeszkadza.
      Piszcie ,chetnie zobacze jakie posiadacie sprzety.
      Ja mam aktualnie Nokie 3310 i jestem zadowolony,nie psuje mi sie,jest prosta w obsłudze.
      A wady to wiadomo jak w starych telefonach,a mianowicie brak polifonii,troche juz sie muli ze starosci ale jakos chodzi,juz mi sie cyfry na przyciskach zmazaly ale mam ja tak dlugo ze jak pisze cos to juz pamietam gdzie co jest.
      Tak wiec prosze o wypowiedzi.
    • Przez MARTINUS
      Ja pierwszy raz jechałem, a potem uczyłem się jeździć CIAPKIEM :huh:
      -U-R-S-U-S- C-328
      Pozdrawiam
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Luke16
      Jako że jestem tech. wet. działając czynnie ponad 8 lat w zawodzie. Na moich terenach gospodarstwa, albo już się zamknęły, albo będą się zamykać. Wczoraj rozmawiając z klientem, sam stwierdził że dzieci krowy będą na zdjęciach widziały i też jestem tego zdania że obecne pokolenie jest pokoleniem ostatnim trzymającym bydło. Młode osoby? Na sporej ilości klientów na palcach jednej ręki policzę kto chce zostać i jeszcze jakiś palec zostanie. Nie mogę zrozumieć jedynej rzeczy, którą opowiadał mi dziadek, tata czy klienci że kiedyś gospodarstwo dziedziczylo się z dziada pradziadka. Teraz młodzi nie chcą nawet słyszeć. Już widzę co raz to więcej wyprzedanych gospodarstw. Co najwyżej ziemia zostaje i tyle. Niestety chodząc po tych oborach aż ciarki przechodzą bo piękna obora wyciągi a tam jedna krowa. Jak to u Was wygląda?