Skocz do zawartości

Polecane posty

Valtra123    32

U mnie jest cały czas pochmurno , ale jedyny plus to że nie pada na razie się utrzymuje . Temperatura to ok 18 stopni Celsjusza szału że tak powiem nie ma . Mogło by już się poprawiać .

Wiadomość z agroFakt.pl

marulekk    61

przyszły tydzień bynajmniej na wschodzie suchy i upalny, jak tak bedzie to na następną niedziele koniec żniw bedzie

szczypka    58

teraz to lepiej żeby nie padało wszyscy niech pokoszą na spokojnie a pożniwach niech leje przez tydzień każdy odpocznie

Milosz27    177

Dzisiaj od rana ladnie swieci slonce ok 22stopnie i lekki wiaterek. Po poludniu zaczynamy kosic i w koncu zniwa na calego bo wszystko u nas jeszcze stoi.

Szymi40    370

Żniwa  skończone  poplon  posiany  i czekam  na deszcz  ,dużo  deszczu.

Valtra123    32

Dzisiaj była piękna pogoda ok 26 stopni Celsjusza , słoneczko lekki wiaterek także super . A zapowiadają u mnie od jutra upały i słoneczko tylko żeby nie padało i nie było burz , bo to jest teraz najważniejsze .

soltys48    315

01.08.2105 r. godz 4 z malutkim hakiem temp na dwóch metrach + 2,1 stopnia C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziś w mojej okolicy wyjechały pierwsze kombajny w rzepak jutro może i ja wyjadę w owies

północna wielkopolska, powiat złotowski, gmina tarnówka

matingus    107

u nas piękna pogoda,kombajny poszły w ruch.teraz trza było zjechać bo rosa już weszła.

jak dobrze pójdzie to jutro u mnie po żniwach,jedynie jeszcze usługi...

jeszcze słomę po sprzątać....

Edytowano przez matingus

Thomas2135    1190

Dzisiaj to jeszcze było znośnie, bo 8,3 o 5:00, ale wczoraj to dwie bluzy i kurtka, tak było zimno o 3:00. Sierpień mamy a w kukurydzy może 50% roślin wypuściło wiechę, z czego sporo po wczorajszym ciepłym dniu. Jak tak będzie to w październiku będę kosił. Jakby jeszcze suszy i zimnych nocy było mało to wróble wyskubują "kłoski" z wiechy. Jak kolba zacznie dojrzewać to przerzucą się na nią a do nich dołączą wrony, kruki, sójki i co tam.jeszcze lata. Na nowo zasianej trawie, gdzie pole było ładnie uwałowane 10 żurawi wygrzbuje z ziemii kępki. Zaczyna to wyglądać jak zryte przez dziki czy krety. Takie to szczęście w tym roku.

PeterG14    114

Wczoraj przed 6 rano miałem 6*C na termometrze. Dziś już dużo cieplej, chyba przychodzi zapowiadany upał, ale wychodzi na to że pogoda na żniwa będzie najlepsza od kilku lat.

marekfarmer    4505

Umnie także upał ale ja się modlę o deszcz    bo sucho  jak  diabli  a poplony posiane

Edytowano przez marekfarmer

RafaKdziela    135

U mnie dziś w końcu jest ciepło i słonecznie .Dziś sporo ludków kosi .Ja jutro zaczynam  ;) .

Edytowano przez RafaKdziela

Valtra123    32

U mnie zapowiadają upały od jutra , a dzisiaj jest ok 36 stopni Celsjusza więc będzie pogoda akurat . Oby nie było inaczej .

matingus    107

dziś tropik a ma być jeszcze gorzej

http://pogoda.wp.pl/kat,1035571,title,Prognoza-pogody-na-5-sierpnia-dwa-kolejne-dni,wid,17750178,wiadomosc_wideo.html?ticaid=115585

u mnie żniwa zakończone,jeszcze tylko usługi......

najgorsze tylko te burze,oby tylko strat nie narobiły.......

Edytowano przez matingus

Panowie cały sierpień taki będzie, jest to najstabilniejszy miesiąc w pogodzie. nasunął się wyż i nie puści tak łatwo, spójżcie na ciśnienie, o tyle ciekawe że włąsnie długoterminowe prognozy są najtrafniejsze w marcu i sierpniu

PeterG14    114

Upał jest dziś do 37 st ale znośnie bo raz na jakiś czas wiaterek zawieje albo chmurka nadejdzie. Dzięki takiej pogodzie żniwa idą sprawnie, nawet odmłodzone mieszanki i owsy równają się w oczach. W tv zapowiadają burze ale patrze po internecie to wszędzie odwrotnie, teraz się zobaczy którzy lepiej przepowiadają.

ryszrol    4

Upał jest dziś do 37 st ale znośnie bo raz na jakiś czas wiaterek zawieje albo chmurka nadejdzie. Dzięki takiej pogodzie żniwa idą sprawnie, nawet odmłodzone mieszanki i owsy równają się w oczach. W tv zapowiadają burze ale patrze po internecie to wszędzie odwrotnie, teraz się zobaczy którzy lepiej przepowiadają.

U nas na północy niby ma padać według http://meteo.org.pl/radary

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się