Skocz do zawartości

Polecane posty

marulekk    61

a  mnie jak zawsze tylko zahaczyło lekko, wszystko poszło bokiem na Międzyrzec Podlaski i dalej na Białe P., o kukurydzy moge zapomnieć już

RafaKdziela    135

W mojej okolicy też kukurydzę średnie ,a sporo nawet bardzo słabe i się zwijają w rurki mimo ,że ładnie wlało w poniedziałek .Ale przy takiej pogodzie to pali żywym ogniem .U mnie kuku się trzyma jeszcze glina ,to glina .

Wiadomość z agroFakt.pl

Pół godziny temu przeszła burza. Zostawiła po sobie kilkunastominutową ulewę. Niestety to tyle. Zna ktoś.prognozę na najbliższe dni dla pogranicza mazu, mazowsza i kujm

Mazowieckie, łódzkie, płd war-maz dziś ma 3 stopień zagrożenia ekstremalnymi burzami w trzy stopniowej skali. Przyznam jak żyje nie widziałem jeszcze trójki

icek1    178

A u mnie spadło kilka kropel ale tak na ogól suszy nie ma może trochę pod lasem

rolnik115    6

gmina Siemiątkowo, powiat Żurominski opady deszczu w ciągu 20min to 29 mm w tym około 2-3 min gradu. Prąd był cały czas. Jak żyje to pierwszy raz widziałem w mojej gminie ;)

Najbardziej widać skutki suszy pod drzewami. Tam gdzie cień to pszenica jeszcze jest zielona, a środkiem pola już dużo jej nie braktuje do zbioru :(
Obecnie 30 stopni. W nocy było 21.

Piotrek1975    318

Burza w nocy była, wiatr silny wiał mało co drzew nie powyrywało, kropiło jeszcze nad ranem. Teraz znowu grzeje jak diabli ale co to może wróżyć nic tylko wieczorne burze,.

milanreal1    290

Wczoraj spadły 3 mm, dobre i tyle. Po 16 jechałem przez Toruń to była taka ulewa że ulice płynęły.

Kilka km ode mnie przeszłą trąba powietrzna.

radeklegia    2

wczoraj troche popadalo i dziś rano 20mm sie uzbierało północne mazowsze dobrze że bez gradu żadnego bo blisko mławy mieszkam i widać było że niezła pompa tam przechodziła wczoraj..dziś jeszcze żeby aby nic gwałtownego nie przeszło 

rolnik115    6

Dzisiaj z nocy spadło 7 mm więc razem spadło przez cały dzień 36 mm. A zawsze mówiłem że mało pada więc teraz dolalo że łąki to wyglądały jakby jezioro to bylo

szczypka    58

dziś zapowiada się jeszcze gorzej niż wczoraj aktualnie 28*c i strasznie parno i duszno świnki plackiem leżą

thug    196

http://www.pogodynka.pl/prognozaburz

http://lowcyburz.pl/2015/07/18/nadciaga-gwaltowne-zalamanie-pogody-prognoza-konwekcyjna-dla-polski-na-dzien-19-07-2015-i-na-noc-1920-07-2015/#disqus_thread

zapowiada się bardzo nieciekawie oby się nie sprawdziło

duża mozłiwość zejśćia trąby powietrznej dawno nie było takich parametrów

http://meteomodel.pl/gfs-para/STP/09

Edytowano przez thug

Rolnik1973    1247

Chowajcie dżondyry żeb dachy nie pozrywało, bo ubezpieczyciel będzie musiał podatników ograbić by szkody naprawić.
31.9*C, a na dworze nie byłem od 9tej już.

damianzetor9540    1260

U mnie teraz ponad 35*C... Duszno. 

Poproszę o taki opad jak u @cichego :P 

Edytowano przez damianzetor9540

agrolublin    29

Choć troche deszczu by sie przydało poza tym to chyba w tym roku wykosze jęczmień jary szybciej od pszenicy:-)

Patryczek96    5

ten rok jest masakryczny pod względem pogody.. Jak nie susza zniszczyła dużą ilość upraw, to teraz jeszcze nawałnice, trąby i grad.. Ceny płodów rolnych w tym roku będą sięgały szczytów..

fireseba    101

Z godziny na godzinę  mają być coraz większe apogeum ma być ok 20 na wschodzie kraju

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się