Skocz do zawartości

Polecane posty

icek1    178

a u nas już pada od trzech dni jak dalej tak będzie padać to zboże trydno będzie zebrać

Wiadomość z agroFakt.pl

marekfarmer    4982

Umnie właśnie po padało trochę

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

ursusmaniak    3

u nas w kraśnickim powiecie przy wiśle to leje co troche ostatnio to co dzień padało

"Humor ala Monthy Python"

Podkarpackie, jeśli będzie taka pogoda jak jest teraz to żniwa będą mokre i bardzo opóźnione słonko wyjdzie to zaraz burza i leje i tak 4 razy dziennie , nawet rzepak nie niezebrany 

ursusmaniak    3

Podkarpackie, jeśli będzie taka pogoda jak jest teraz to żniwa będą mokre i bardzo opóźnione słonko wyjdzie to zaraz burza i leje i tak 4 razy dziennie , nawet rzepak nie niezebrany 

u nas było podobnie, nie dało się wykosić bo co trochę padało i żniwa skończyły się w maju, wiekszość mojego zboża wyległa i porosła i nie opłacało się kosić, mam nadzieje że to się nie powtórzy!!!

"Humor ala Monthy Python"

Panowie spokojnie od jutra będzie zmiana na lepsze ciepło i słońce, ciśnienie idzie do góry i to znacznie także szykuje się stabilizacja w pogodzie

Kto u nas nie posilił owsa i nie opryskał antywylęgaczem to niema już co zbierać wszystko się położyło i zaczyna gnić, jeśli tak wszędzie jest to tucznik w tym roku będzie droszy

martinezo    16

u mnie od niedzieli o dziś spadło 18mm, podratowało to trochę sytuację w qq i na łąkach......

szczypka    75

u mnie (północ śląskiego) też  troszkę popadało na zostawionej na podwurku taczce ok 4 cm

matingus    107

a u mnie piękna pogoda,chmurzyło się ale nic nie popadało.

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Thomas2135    1303

Jak tam u Was noc? Ciepło było? Napierw była susza i nic nie rosło. Trochę popadało( nadal za mało) i znów grzeje od wczoraj. Noce są bardzo zimne jak na środek lata.Można na palcach policzyć które były ciepłe. Jak w takich warunkach ma cokolwiek rosnąć?

daremw    128

oj nieciekawie , po 4 rano było 8 stopni (wczesna wiosna?)  u niektórych to chociaż konkretnie popadało a tu tylko jakieś ochłapy, zapowiadają niby na weekend troszkę więcej opadów ale... zapowiadają od dwóch tygodni prawie codziennie a skończyło się raczej mizernie więc pewnie tym razem to samo będzie.

Szymi40    378

I dzięki tym zimnym nocom  [tam gdzie mało   popadało  jak u mnie ]  wszystko żyje.   Widzieliście co się działo jak było  parę ciepłych dni i nocy.

fireseba    101

Masz racje po dołach coś urosło, ale jak już przypali ponad 30 stopni to i tam brakuje wilgoci.

Edytowano przez fireseba

Kapszton    3

U mnie o 6:30 było 19 stopni, czyżby upały wracały ?

Edytowano przez Kapszton

PeterG14    114

Znowu susza postępuje bo nie przyszedł żaden deszcz, który oczywiście był zapowiadany w TV od tygodnia. Jedyny plus, że udało się II pokos sprzątnąć na spokojnie ale wielkich zbiorów też nie było. Jak tak dalej będzie to na koniec przyszłego tygodnia pierwsze zboża będą do koszenia :).

Edytowano przez PeterG14

agrolublin    29

Po żniwach moze padać w tamtym roku nie padało od blisko 20 lipca do końca sierpnia u mnie i tez było sucho nie dało sie na sciernisko wjechać bo by agregat połamał.

lebek5    12

U mnie wczoraj 34 a dziś zapowiada sie na jeszcze więcej bo już jest nie do wytrzymania.

PeterG14    114

Ja jednak spodziewam się że to kilka może kilkanaście ostatnich suchych i upalnych dni w północnej Wielkopolsce - przecież żniwa się zaczynają.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez marcin974
      a gra sie w to tak pierwsza osoba mówi trzy słówka a nastepna mówi tak zeby pasowały do tych poprzednich
      oto przykład;
      za siedmioma morzami -> żył sobie ksiaże -> który miał rower -> górala z przezutkami _>(....)
      kledzy pamietajcie by czasem sie opanowac mnie tez kiedys ponioslo
      wiec moze ja zacznę
      dawno dawno temu-> za siedmioma górami ->żyła sobie kombajnistka....
    • Przez garek
      Koledzy mam problem moja stara maszynka ( 20 letnia ) się wykończyła te wszystkie gilety machy polsilwery to se można wsadzić.Myśle nad taką http://facetaria.pl/merkur-klasyczna-maszynka-do-golenia-futur-satyna-merkur-solingen-niemcy-p-451.html ma ktoś może podobną i czy warto wydać tyle kasy ?
    • Przez Zetor5340
      Szukałem,nic nie znalazłem wiec napisałem ten temat.
      No,własnie na pewno czesc z was ma komórke,bo to przydatne urządzenie
      Chciałbym wiedziec jakie macie marki i modele swoich sprzetów,jesli to nie jest tajemnicą..
      Co jest w nich dobre i przydatne a co raczej nie pasuje i wam przeszkadza.
      Piszcie ,chetnie zobacze jakie posiadacie sprzety.
      Ja mam aktualnie Nokie 3310 i jestem zadowolony,nie psuje mi sie,jest prosta w obsłudze.
      A wady to wiadomo jak w starych telefonach,a mianowicie brak polifonii,troche juz sie muli ze starosci ale jakos chodzi,juz mi sie cyfry na przyciskach zmazaly ale mam ja tak dlugo ze jak pisze cos to juz pamietam gdzie co jest.
      Tak wiec prosze o wypowiedzi.
    • Przez MARTINUS
      Ja pierwszy raz jechałem, a potem uczyłem się jeździć CIAPKIEM :huh:
      -U-R-S-U-S- C-328
      Pozdrawiam