Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szymi40    373

Mokra  -ale od łez  zrozpaczonych  rolników......... ;)    przeszły dziś  4  takie jesienne szarugi  że  schody przed domem  mokre się zrobiły.

fireseba    101

to samo i u mnie tylko narzazie trzecia jest. 10km na zachód niebo ciemnie ale też całe nic

Edytowano przez fireseba

Wiadomość z agroFakt.pl

icek1    178

U nas wreszcie porządnie popadało powinno do żniw wystarczyć

daremw    128

u mnie powoli coś rusza, wczoraj troszeczkę, dziś też ciapnęło, na jutro zapowiadają więcej- przynajmniej kukurydza jeszcze podrośnie i trawa ale to tylko powierzchniowo wilgoć jest ale dobre i to

fireseba    101

spadło 2mm starczy na jeden dzień, może jutro popada

Edytowano przez fireseba

Roki212    83

I teraz zbliżają się żniwa i pogoda robi się nijaka, deszczu jak na lekarstwo zamiast popadać konkretnie przez dzień czy dwa to popaduje po 1 czy 2 mm co dziennie, silny wiatr noce zimne

W długoterminowej nie widzę jakiejś zmiany ciekawie będzie...

pawelol111    709

Kartofle szlak jasny trafi, kukurydza może na lepszej ziemi dorośnie a że popaduje to przynajmniej kłos troche obgnije w pszenicy i pszenżycie bo pozapiekane i się nie wymłóci jak należy. 

bieniek_88    52

Zimno, ciemno, wieje, niebo zachmurzone a nic nie pada. Rano było +2 C. Teraz jest +14 stopni. Jak deszcz był potrzebny to upały, teraz czas na żniwa to pogoda kiepska. Jak żyć?

PeterG14    114

Ciepło ale nie upalnie około 23 stopnie, żeby teraz kilka ładnych dni nie padało bo trzeba sianokosy zrobić. WLKP

daremw    128

u mnie rano było chyba +9 takie temperatury w prawie połowie lipca to kolejna parodia pogody  tym roku...

PeterG14    114

Trzeba się cieszyć, że nie ma śniegu. Rok 2015 to jeden z najbardziej poje***ych pod względem pogody jakie mogę sobie przypomnieć. Jeszcze brakuje tylko ulew i burz co 2 dni w żniwa to będzie komplet, a tym bardziej, że zeszłorocznym zbiorom jako tako pogoda sprzyjała to aż jestem ciekawy jak będzie teraz.

Rolnik1973    1249

Dał Bóg posiać to i da zebrać, chyba że tym co sieli w niedzielę zrobi anomalie. Rano 14*C a w dzień 18 było. Padać nie padało i niech by tak zostało.

mikad    226

Może by tak założyć temat anomalia umysłowe aby niektórzy mogli pisać swoje terie.

rolnik ty jak coś pierdolniesz to gorzej niż łysy grzywą o kant kuli, chłopie ogarnij się bo za e brednie i  ciebie Pan Bóg skarze, panowie pamiętam jak w tamtym roku takie żniwa były u nas na siłe, co 2 dni lało. kombajny topiły sie ogólnie paranoja, dziś pryskałem ziemniaki, wczesne gorzej, a tajfun i jelly eleganckie zielone jeszcze i podrosną zwłaszcza że polało ale to na 1 klasie, na piaskach gorzej ale idzie wytrzymać. Co do 2015 od dawna było wiadomo że coś będzie, efekt el ninio, oby nie było gorzej tzn przymrozki w nocy bo on może tak zakręcić masami powietrza że z płn zjedzie do nas tak jak u ruskich, ale oby nie bo by była w tedy katastrofa już

Edytowano przez zetorlublin7341

matingus    107

w łódzkim niby popadało trochę,ale kukurydza na gorszej ziemi się znowu zwija.jeśli ktoś ma za dużo deszczu niech podeśle.

@rolnikdaj trochę luzu,nie szkoda ci klawiatury...

marulekk    61

dzieki tej suszy wreszcie dziś skosiłem łąkę na terenach pobagiennych w terminie ,w ostatnich latach zawsze to we wrzesniu dało się wjechać

Piotrek1975    318

Oj panowie bez emocji bo Medator ukarze :ph34r:

Dziś jest pięknie z ranka słonko świeci i ciepło, chłód odszedł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się