Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

fireseba    101

we Francji grad 6cm w Niemczech 4cm a u nas? Chce dwa dni deszczu o łącznej sumie opadu 70l

agrolublin    29

Dla wszystkich którzy mieszkają w zachodniopomorskim bo podobno mają być burze w niedzielę wieczorem i w nocy.

Edytowano przez agrolublin

Wiadomość z agroFakt.pl

ZUCH1234    72

u mnie jest 29 , tam gdzie 2 tyg temu skosiłem trawe na siano teraz jest gołe pole jak by ktoś randapem spalił

fireseba    101

Dla wszystkich którzy mieszkają w zachodniopomorskim bo podobno mają być burze w niedzielę wieczorem i w nocy.

będą burze z piorunami tylko się grochówki zjem

Edytowano przez fireseba

nightmare    81

wysokie temperatury w dzień i noca sprzyjają intensywnemu wzrostowi kukurydzy, rosnie jak szalona, oby nie za długo te upaly bo zacznie wilgoci brakować.  dziś bydlo na pastwisku caly dzień w krzakach przestalo, na słoneczku pewnie ze 40 stopni

PeterG14    114

W słońcu przy murze 46 a w cieniu 36 stopni, obecnie zaczęło spadać. Za dobrą godzinę jedziemy na jęczmień. Przez 3 dni żyto, pszenżyto i jęczmień j. na lżejszych kawałkach straciły kolor.

marekfarmer    4525

Tragedia jeszcze raz tragedia  z QQ  słońce pali    brak wody   deszczu trzeba  i to  w wielkich ilościach  bo będzie  Straszna bieda z paszą

nightmare    81

wioza wode z zachodu, ale znając zycie za wszystkich nie wystarczy i będzie dalszy ciag suszy. nawet jednorazowy deszcz z burzy niewiele da, tu potrzeba więcej opadow, czego nie nadaja niestety. jedyny plus ze ma się ochlodzic troszke

Bartek72511    41

u nas od 23 czerwca do 30 spadło 50 litrów, byłem już spokojny bo myślałem że na te upały starczy a tu lipa, kukurydza pozwijana na słabszych stanowiskach , a po dzisiejszych nawet na mocnych ziemiach się zwija ;/ Idą na szczęście chmury z zachodu i niech popada i się ochłodzi bo w tej temperaturze ile nie spadnie to za mało. 

m-93    6

Jak mają być burze z gradem to lepiej niech wogule nie pada. ... Bo szkoda tylko naszej roboty będzie. ..

Rolnik1973    1249

Ja to nie chcę tego deszczu i burz póki się żniwa nie skończą. Co miało narosnąć to narosło, a poco ma pokłaść.

pawelol111    709

Jak mają być burze z gradem to lepiej niech wogule nie pada. ... Bo szkoda tylko naszej roboty będzie. ..

Nie ubezpieczyłeś od gradu?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się