Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fireseba    101

Nad ranem bylo 4,6 stopnia. Zimno jak na końcówkę czerwca...

CO ja tu będę pisał. Pierwszy pokos trawy 10 bel z ha, teraz ciesze się że kukurydza jeszcze zielona nie to co w tamtym roku

dawidor111    6

jak nie popada i przyjdą te upały to kaplica u nas o 2 pokosie można zapomnieć kukurydza na słabszych tez się zwija i zamiast w górę to już w dół

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaszwlkp    35

popadało we wtorek tak że przemokło 5 cm, teraz codziennie chmury ale nie pada najwyżej kilka kropel, a od nowego tygodnia sucho i coraz cieplej :/

Nowy81    22

Miejscami leje ja też dostałem mniej deszczu niż okolice. Od czerwca około 25l a  tyle to miejscami (obok mnie 10-15km) pada w jednym rzucie...Najwięcej te drobne siki to jęczmieniowi jaremu pomogły.

Edytowano przez Nowy81

RafaKdziela    135

U mnie to samo od wielu dni miejscami leje ,że łąki podtopione moje też ,a to tylko kilometr od domu .Mogę zapomnieć o koszeniu sianka .Dziś u mnie wlało  na pola i cały czas popaduje od rana .

RYZYNH    3

U mnie pierwszy porządny deszcz spadło 27 litrów, ale i tak o co najmniej tydzień za późno dla zbóż. Jęczmień jary to już może być plewa, pszenica na słabszej ziemi już żółta,trawa koszona miesiąc temu nawet nie odbiła 

marian2011    111

WLKP czy są rejony jeszcze w wielkopolsce gdzie jest susza, powiat czrnkowsko trzcianecki zaczęło popadywać po 15 czerwca praktycznie nie są to ulewne deszcze ale codziennie popaduję znajomu skosił na siano juro dwa tygodnie nie dało rady sprzątnąć nawet z zielonkami też już tydzień skoszone i nie zebrane ,Bozia ma problem jeden by chciał słonce do wypoczynku rolnik dla siana inny ma uprawy spragnione deszczu

Bartek72511    41

Okolice Konina, dziś miła niespodzianka, 19 litrów spadło :) i tydzień temu 21 także jak na razie nie ma co narzekać :)

karol19    7

kujawsko- pomorskie, powiat włocławski, dzisiaj w południe przez godzinę spadło 26 litrów i nadal trochę pada

Szymi40    373

Która  część powiatu Włocławskiego  ?  u  mnie  ze 2 litry......co zaczeło  to już  koniec  i tak ze  3  razy.

Slomek    184

kuj-pom gm. koronowo, sytuacja z opadami sie znaczaco poprawila. W czerwcu spadlo juz chyba blisko 50mm wiec jest dobrze, ziemia przemokla na lzejszej ziemi na okolo 25cm wiec susza juz nie powinna zagrozic uprawom, teraz sloneczka i za miesiac zniwa :)

milanreal1    290

Wczoraj nie spadła nawet kropla. Teraz zapowiadają falę upałów. Jeżeli się sprawdzi to za 2 tyg nie będą żniwa jęczmienia oz. czy rzepaku ale też żyta, owsa kukurydzy i ziemniaków. Wszystko uschnie.

W czerwcu spadło 26mm.

Pawell18    13

U mnie w czerwcu z 15 L
Wczoraj nie padalo, dzisiaj tylko tyle ze pochmurno.
Qq juz siada, skreca sie w szczypior.
Zostalo juz tylko czekac na lekkie zniwa.
Slyszalem ze belka sianokiszonki chodzi po 180 zl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się